niebieskakraina.laa.pl Strona Główna
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj  Album  Download
Galeria

Poprzedni temat :: Następny temat
Filmy
Autor Wiadomość
zielek 
Rispect


Wiek: 39
Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 1119
Skąd: BRX
Wysłany: 2010-12-20, 17:05   

samorodki :oops:
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 1158
Wysłany: 2010-12-27, 23:33   

_________________

 
     
Dylan 
Rispect


Wiek: 40
Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 1158
Skąd: Łowicz
Wysłany: 2010-12-27, 23:33   

Game of Death - Śmiertelna gra


opis: Tajny agent imieniem Marcus zostaje wysłany do Detroit, aby zdjąć handlarza bronią i zarazem szefa funduszu, który go finansuje. Jego wsparcie z CIA ma jednak inne plany i zmienia strony. Teraz agent musi walczyć o życie...

opinia: W. Snipes w typowej dla siebie roli agenta który rozwala wszystko, jednak trochę brak tu polotu, film na bardzo średnim poziomie 2,5/5



Unstoppable - Niepowstrzymany


opis: Spektakularny film akcji w reżyserii mistrza gatunku Tony'ego Scotta. Dwukrotny laureat Oscara Denzel Washington w roli pracownika kolei, który usiłuje zapobiec grożącej skażeniem na ogromną skalę katastrofie pociągu towarowego, wiozącego trujące i wybuchowe chemikalia.

opinia: film akcji gdzie nie pada ni jeden strzał i kont nikogo nie uderza a jednak warty obejrzenia. Nie wiedziałem że film o pociągu może być taki wciągający 4/5




Pogrzebany - buried


opis: Paul (Ryan Reynolds) jest Amerykaninem pracującym w Iraku. Po ataku przez grupę Irakijczyków budzi się pogrzebany żywcem w trumnie. Ma przy sobie tylko zapalniczkę i komórkę. Prowadzi wyścig z czasem, aby uniknąć śmierci.

opinia: film jednego aktora, początek lekko nudny, z czasem wciągającay ale ile można patrzeć na jedno i to samo 3/5



Licencja na uwodzenie


opis: Kobiety w związkach można podzielić na trzy kategorie: szczęśliwe, świadomie nieszczęśliwe oraz te, które za nic nie przyznają, że są nieszczęśliwe. Przystojny uwodziciel Alex (Romain Duris) zajmuje się zawodowo ostatnią z nich. Świadczy płatne usługi polegające na rozbijaniu nieudanych par. Na zlecenie pomaga w ten sposób wszystkim rodzajom kobiet: matkom, siostrom, córkom, przyjaciółkom, koleżankom z pracy. Jego cel to otwarcie ich oczu. Jego metoda to uwodzenie. Pewnego dnia czarujący "heartbreaker" zostaje wynajęty przez bogatego mężczyznę, który nie chce dopuścić do ślubu córki (Vanessa Paradis). Kłopot w tym, że Alex będzie miał tylko tydzień, aby odwieść od zamążpójścia zakochaną dziewczynę..

opinia: jedena z niewielu komedii romantycznych (a w zasadzie bardziej romansidło) która mi się podobała i mimo że od podczątku wiadomo jak to się skończy to przyjemnie się ogląda 4/5
_________________

 
 
     
David
Rispect


Wiek: 37
Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 1596
Skąd: ze znowu :]
Wysłany: 2010-12-28, 00:09   

pogrzebany mi sie nawet podobal :) a skad masz niepowstrzymanego? jest juz jakas dobra jakosc? czy moze w kinie byles :D ?
 
 
     
piotrek_m 
Rispect
podaruj vixie słońce

Wiek: 40
Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 1224
Wysłany: 2010-12-28, 18:48   

niepowstrzymany dobry :D niezla wersje mozna juz znalezc ;)
_________________
miej wyjebane, a będzie Ci dane :]
 
 
     
Dylan 
Rispect


Wiek: 40
Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 1158
Skąd: Łowicz
Wysłany: 2010-12-28, 20:40   

ja w Empiku kupiłem tradycyjnie :)
najlepsza wersja jak jest zwie się Niepowstrzymany - Unstoppable *2010* [V2.R5.LiNE.XviD.AC3-Rx]
_________________

 
 
     
David
Rispect


Wiek: 37
Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 1596
Skąd: ze znowu :]
Wysłany: 2010-12-28, 22:45   

obejrzane,calkiem spoko ,nadal denzel moj ulubiony aktor :D

Dla niej wszystko / Next Three Days, The (2010) jak sie znajdzie dobra wersja to poprosze rowniez :D
 
 
     
lucas99 
Rispect
To ja mam supermoc!


Wiek: 44
Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 1696
Skąd: Raccoon City
Wysłany: 2010-12-29, 00:04   

HEAT / 1995
_________________

 
 
     
maicke82 

Wiek: 82
Dołączył: 15 Gru 2009
Posty: 34
Skąd: pułnocny wschut
Wysłany: 2011-01-06, 11:00   

http://torrenty.org/torrent/540980
Take One: A Documentary Film About Swedish House Mafia

Take One' film dokumentalny o 'podboju świata' Sebastiana Ingrosso, Axwell'a i Steve'a Angelo to także opowieść o ich piewrszych krokach jako producentów muzycznych a także o tym jak dostali się do muzycznego biznesu.
Mi nie przypadl do gustu ale to moze przez to ze nikogo z tej "wielkiej" trojki nie darze entuzjazmem.Ale napewno znajda sie chetni zeby zobaczyc.
_________________
...non commercial music...
 
     
Dylan 
Rispect


Wiek: 40
Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 1158
Skąd: Łowicz
Wysłany: 2011-01-12, 08:17   

maicke82 napisał/a:

Take One: A Documentary Film About Swedish House Mafia



Widziałem ten film - jak na taki dokument to całkiem całkiem
_________________

 
 
     
lucas99 
Rispect
To ja mam supermoc!


Wiek: 44
Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 1696
Skąd: Raccoon City
Wysłany: 2011-02-15, 20:59   

"Złoto pustyni"

Film no cóż... ale te kilkanaście sekund z If You Leave Me Now... no poprostu rewelacyjna scena.

http://www.youtube.com/watch?v=SqnCOs0X7Hc
_________________

 
 
     
Seba 
Rispect


Wiek: 36
Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 1206
Skąd: Łowicz
Wysłany: 2011-02-15, 22:50   

W sobote "Ojciec Chrzestny 3" chyba na polsacie.
 
     
David
Rispect


Wiek: 37
Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 1596
Skąd: ze znowu :]
Wysłany: 2011-02-16, 07:48   

ja ogladalem tego 'oscarowego' "Prawdziwe Mestwo" i w sumie calkiem fajny western :) mozna poczuc klimat dzikiego zachodu :) polecam
 
 
     
wared 
Vip
i love music



Wiek: 38
Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 329
Skąd: Zawidz
Wysłany: 2011-02-16, 12:56   

JAK ZOSTAĆ KRÓLEM tez dobre.. nie widzialem osobiscie ale 2 osoby mi polecaly
 
     
debol 
Vip



Wiek: 40
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 665
Skąd: co skąd?
Wysłany: 2011-02-16, 17:50   

Ogladalem w niedziele. Fajny film i na faktach.
_________________

 
 
     
Dylan 
Rispect


Wiek: 40
Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 1158
Skąd: Łowicz
Wysłany: 2011-02-20, 23:32   

13


opis: Naiwny chłopak przejmuje tożsamość zmarłego mężczyzny i tym samym wplątany zostaje w świat władzy, przemocy i wysoce ryzykownego hazardu.

opinia: taki sobie film, niczym szczególnym nie zachwyca, do tego klimat jakiś taki nijaki 2,5/5



Life.As.We.Know.It


opis: Dwoje singli (w tych rolach Katherine Heigl i Josh Duhamel), dowiaduje się że ich wspólni przyjaciele zginęli w wypadku samochodowym. Na dodatek w testamencie wyznaczyli ich jako opiekunów swojej córki.

opinia: typowa komedia romantyczna, gdzie wiadomo jak się wszystko skończy po 2 pierwszych minutach 3/5



faster


opis: Były gangster (Dwayne Johnson) po 10 latach w końcu zemści się na osobach odpowiedzialnych za śmierć jego brata, który zginął podczas napadu. Napad był jednocześnie pułapką zastawioną na braci. 3/5

opinia: przypomina mi trochę typowy film z Segalem jednak trochę inny lepszy klimat 3/5




Zanim Odejdą Wody - Due Date


opis: Peter Highman (Robert Downey Jr.) po raz pierwszy ma zostać ojcem - jego żona ma urodzić dziecko już za pięć dni. Peter pragnie towarzyszyć jej podczas porodu. Jednak jego plany legną w gruzach, kiedy przypadkiem spotka początkującego aktora - Ethana Tremblay’ego (Zach Galifianakis), który nakłania go do towarzyszenia w podróży autostopem. Podróż okazuje się wyprawą w odległe rejony kraju, podczas której zniszczonych zostanie wiele samochodów i przyjaźni.

opinia: bardzo się zawiodłem, liczyłem na super komedie a tu bardzo przeciętnie 3/5



the mechanic


opis: Arthur Bishop (Jason Statham) jest płatnym, profesjonalnym mordercą. Żyje w swoim świecie i według własnych zasad. Pewnego dnia postanawia znaleźć i wyszkolić swojego następce. Okazuje się nim być młody Steve McKenna (Ben Foster). Współpraca układa im się doskonale dopóki Bishop nie dostaje zlecenia na morderstwo ojca Steve'a (Donald Sutherland).

opinia: Statham w bardzo dobrym wykonaniu, początek mało ciekawy ale film się rokzkręca, strzelanki, wybuchy itp 4/5
_________________

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Akagahara style created by Nash modified v0.8 by warna

Darmowe forum, fora
Strona wygenerowana w 0,46 sekundy. Zapytań do SQL: 13