niebieskakraina.laa.pl Strona Główna
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj  Album  Download
Galeria

Poprzedni temat :: Następny temat
Filmy
Autor Wiadomość
lucas99 
Rispect
To ja mam supermoc!


Wiek: 44
Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 1696
Skąd: Raccoon City
Wysłany: 2010-10-18, 23:00   

Motór
_________________

 
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 1158
Wysłany: 2010-10-31, 20:50   

_________________

 
 
     
Dylan 
Rispect


Wiek: 40
Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 1158
Skąd: Łowicz
Wysłany: 2010-10-31, 20:50   

The Loved Ones


OPIS: Brent planuje zabrać swoją wymarzoną dziewczynę na bal. Tymczasem pod salą taneczną zaczynają się dziać niepokojące rzeczy z udziałem różowej satyny, brokatu, strzykawek, gwoździ, wiertarek i sekretnego wielbiciela.

opinia: całkiem dobry thrillerk, mógłby trochę być bardziej rozwinięty 3,5/5




Trick


OPIS: "Trick" jest pierwszym od wielu lat polskim filmem sensacyjnym z błyskotliwym poczuciem humoru o genialnych oszustach i ich misternie zaplanowanej zemście na tych, którzy ich zdradzili. Ten rodzaj kina przeżywał w Polsce prawdziwy rozkwit w latach 80. za sprawą "Vabanku" i "Wielkiego Szu", a na całym świecie do dziś dostarcza widzom rozrywkę na najwyższym poziomie m.in. w kolejnych częściach "Ocean's Eleven", jednak w ostatnich latach był rzadko reprezentowany w naszej kinematografii. Nowy film Jana Hryniaka wyróżnia znakomity scenariusz Michała J. Zabłockiego, fabuła, której zaskakujące "przewrotki" nie pozwalają widzowi na chwilę wytchnienia, realizacyjny rozmach oraz inteligentny dowcip.

opinia: nuda! słaby film na siłę robiony scenariusz, szczerze mówiąc mam dość patrzenia na Adamczyka. Plus

za obecność Chyry 2/5




The Tortured


OPIS: Życie młodego małżeństwa legło w gruzach, gdy ich jedyny syn został porwany i zamordowany. Zdesperowani rodzice za wszelką cenę starają się odnaleźć porywacza i wymierzyć mu brutalną karę.

opinia: niedawno widziałem film o bardzo podobnej tematyce, tez zrobiony trochę lepiej ale wygląda jak film klasy "B" 3/5




Policja Zastępcza - The Other Guys


OPIS: Sukcesy dwóch policyjnych partnerów z jednego z nowojorskich komisariatów, wzbudzają zazdrość innych policjantów z ich departamentu. Szczególnie innego tandemu detektywów, którzy chcą być równie popularni.

opinia: film tak debilnie zrobiony że aż śmieszny, czegoś w nim brakuje jednak 3,5.5





piła 3d


OPIS: Toczy się brutalna walka nad dziedzictwem Jigsawa. Ludzie, którym udało się przeżyć śmiertelną grę, tworzą tymczasem grupę wsparcia. Przewodniczy jej Bobby Dagen. Wkrótce jednak jego własne, mroczne tajemnice staną się przyczyną kolejnej fali terroru...

opinia: Nie było rewelacyjne ale nudzić się nie mogłem. Troszkę odstaje od pozostałych części ale co tam 3,5/5





red


OPIS: Frank (Bruce Willis), Joe (Morgan Freeman), Marvin (John Malkovich) i Victoria (Helen Mirren) to emerytowani agenci specjalni CIA. Znają największe tajemnice i spiski narodowe, przez co znajdują się na celowniku agencji. Po tym jak zostają wrobieni w zamach, muszą reaktywować stary zespół, by ujść z życiem przed polującymi na nich agentami. Chcąc oczyścić własne imię i zdemaskować oprawców, postanawiają wyruszyć w misję niemal niemożliwą. Włamując się do poszczególnych placówek CIA, krok po kroku, zdobywają informacje na temat największego spisku rządowego w dziejach ludzkości. Drużynie starych zapaleńców pomagać będzie przyjaciółka Franka - Sarah (Mary-Louise Parker).

opinia: nareszcie jakiś dobry film akcji, nawet bardzo dobry a do tego kilka śmiesznych ujęć 4/5
_________________

 
 
     
Dylan 
Rispect


Wiek: 40
Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 1158
Skąd: Łowicz
Wysłany: 2010-11-07, 12:35   

The American


opis: Jack (George Clooney) jest płatnym zabójcą, najlepszym w swoim fachu. Gdy podczas jednego ze zleceń ginie jego kochanka, postanawia definitywnie wycofać się z zawodu. Ostatnia misja Jacka rozegra się w malowniczym włoskim miasteczku. Ostrożny w kontaktach z ludźmi, będąc pod wpływem urokliwego miejsca, w którym przyszło mu wykonać niebezpieczne zadanie, z czasem zaprzyjaźnia się z Ojcem Benedetto (Paolo Bonacelli), jak również wdaje się w płomienny romans z Clarą (Violante Placido). Wszystko to mocno skomplikuje jego pracę.

opinia: nuda straszna, romantyczny film o płatnym zabójcy, jakbym poszedł na to do kina to po wyjściu chyba bym bluzgał 1/5



Wall Street Money Never Sleeps


opis: Gdy światowa ekonomia staje w obliczu katastrofalnego kryzysu, młody makler z Wall Street pozyskuje do współpracy skompromitowanego Gekko, prosząc go o pomoc w podwójnej misji: chce zapobiec nadciągającemu kryzysowi i odnaleźć tych, którzy doprowadzili do śmierci jego mentora. Kontynuacja "Wall Street" Olivera Stone'a, jednego z kluczowych filmów lat 80-tych. Michael Douglas ponownie w roli Gordona Gekko, która przyniosła mu Oscara, a partnerują mu: Shia LaBeouf ("Transformers") i nominowany do Oscara za film "Milk" Josh Brolin.

opinia: kolena nuda, film gdzie pokazywane są ciągłe procesy biznesowe/giełdowe nie może się podobać 1,5/5



Gordos


opis: "Gordos" to pizza, lody, czekolada, słodycze, kalorie, dużo kalorii. To także poczucie winy, pożądanie, strach, nadzieja, marzenia, seks, rodzina, miłość... Film jest optymistyczny, cudowny, cierpki, czuły, ostry, lekki i głęboki. To komedia. To dramat. To zbiór sprzeczności. To życie!"Gordos" to komediodramat. Pięć opowiadań o nadwadze członków grupy terapeutycznej. Ludzie nie spodziewają się schudnąć, ale raczej znaleźć przyczynę tycia. Szukają powodów niechęci do własnego ciała. Nie chodzi tu ednak o kilogramy, ani o ciało. Nadwaga jest tylko metaforą rzeczy, które łykamy dzień po dniu i które rozwijają się wewnątrz nas. Rzeczy, które są tak trudne do wyrażenia, do stawienia im czoła, a nawet do zaakceptowania.

opinia: dziwny film, momentami śmieszny a strasznie prosty i nudny. Trochę kontrowersyjny ale w śmieszny sposób 2,5/5




Animal Kingdom


opis: Głównym bohaterem filmu jest 17-letni Joshua Cody, który wychowuje się w przestępczej rodzinie. Chłopak ma jednak inne priorytety, a jego autorytetem jest pewien policjant.

opinia: patologiczny obraz gangsterskier rodziny niestety pokazany w dość mało ciekawy sposób 2/5



Bączek – Volchok - Wolfy


opis: W miejscowości tak małej, że nawet nie posiadającej nazwy, urodziła się dziewczynka. Matka nie wiedziała, kto jest jej ojcem, ponieważ miała w swym życiu wiele przypadkowych przygód. Teraz matka i córka trzymają się razem. Nie mają imion. Ciągle są w biegu. Któregoś razu matka decyduje się na ucieczkę ucieka od córki w poszukiwaniu siebie, życia i świata. Córka biegnie za matką, gdyż nie wyobraża sobie bez niej życia. Ich bieg jest nieskończonym szeregiem powracających, podobnie jak melodia katarynki, błędów. Są one jak wirowanie bączka - niepozornej zabawki, podarowanej kiedyś przez matkę. Jednak pewnego dnia ów bieg zostaje zatrzymany.st jej pierwszą zabawką i zarazem jedyną rzeczą wiążącą ją z matką. Pewnego dnia następuje zmiana...

opinia: <śpi> 1,5/5
_________________

 
 
     
David
Rispect


Wiek: 37
Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 1596
Skąd: ze znowu :]
Wysłany: 2010-11-15, 08:41   

klik
 
 
     
lucas99 
Rispect
To ja mam supermoc!


Wiek: 44
Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 1696
Skąd: Raccoon City
Wysłany: 2010-11-21, 20:28   

"Blue Velvet" Davida Lyncha z 1986.

Dzisiaj na TVP1 godzina 23.20.
_________________

 
 
     
David
Rispect


Wiek: 37
Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 1596
Skąd: ze znowu :]
Wysłany: 2010-11-22, 09:31   

Touching the Void

poskladal mnie ten film,kto nie widzial niech koniecznie zobaczy.no mistrz !
 
 
     
David
Rispect


Wiek: 37
Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 1596
Skąd: ze znowu :]
Wysłany: 2010-11-24, 11:33   

Miasto gniewu / Crash (2004)



Losy kilkorga nieznajomych sobie ludzi łączą się na kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia w dzisiejszym Los Angeles. Prokurator okręgowy Rick Cabot i jego wiecznie podejrzliwa, rozzłoszczona żona Jean odkryją pustkę swego "bezpiecznego" życia. Policjant Tom Hansen popełnia fatalny błąd, którego nie będzie w stanie naprawić. Sklepikarz arabskiego pochodzenia, detektywi, których łączy coś więcej niż przywiązanie do pracy, czarnoskóry reżyser i jego żona, meksykański robotnik, dwóch złodziei
samochodów, policjant nowicjusz, małżeństwo Koreańczyków w średnim wieku-w ciągu 36 godzin dobrzy z pozoru ludzie zostają wystawieni na próbę, której nie wiedzą jak sprostać.



9/10 bardzo dobrze sie oglada .
 
 
     
David
Rispect


Wiek: 37
Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 1596
Skąd: ze znowu :]
Wysłany: 2010-12-06, 08:12   

Filadelfia


Młody prawnik z Filadelfii jest homoseksualistą i nosicielem wirusa HIV. Kiedy jego zwierzchnicy dowiadują się o jego chorobie zwalniają go z pracy. Nie mający już nic do stracenia młody człowiek podaje swą firmę do sądu...




genialny film !
 
 
     
lucas99 
Rispect
To ja mam supermoc!


Wiek: 44
Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 1696
Skąd: Raccoon City
Wysłany: 2010-12-06, 08:55   

Muzyka lepsza :)
_________________

 
 
     
damian 
Rispect


Wiek: 39
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 1944
Skąd: inąd
Wysłany: 2010-12-12, 21:16   

http://www.filmweb.pl/film/Siedem+dusz-2008-459974 8/10

http://www.filmweb.pl/Miasto.Boga 8/10

http://www.filmweb.pl/Prestiz 9.9/10
 
     
Dylan 
Rispect


Wiek: 40
Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 1158
Skąd: Łowicz
Wysłany: 2010-12-13, 00:02   

7.Minut


opis: Małżeństwo. Pożądanie. Zdrada. Historia kilku jesiennych, choć niezwykle gorących dni z życia Piotra Winklera, który w niespodziewany sposób traci kontrolę nad swoim dotychczas ustabilizowanym i bezpiecznym życiem.

opinia: film coś w sobie ma że mimo nudnych momentów chce się jednak z ciekawości obejrzeć do końca 3/5



The Social Network


opis: Akcja filmu rozpoczyna się w 2003 r. Wówczas to młody Mark Zuckerberg (Jesse Eisenberg) podczas studiów na Harvardzie stworzył portal społecznościowy - Facebook. Ku jego zdziwieniu strona z dnia na dzień stawała się coraz bardziej popularna. Film przedstawia kulisy sukcesu i ceny, jaką musi zapłacić młody student i jego najbliżsi.

opinia: świetny film, pokazujący proces powstawania Facebooka oraz jak wycyckać współpracowników, film zrobiony dośc ciekawie no i genialna rola eisenberga 4,5/5



Easy A - Łatwa dziewczyna


opis: Olive, przykładna uczennica szkoły średniej, przypadkiem staje się ofiarą swego własnego kłamstewka na temat rzekomej utraty dziewictwa. Podczas gdy cała szkoła huczy od plotek, dziewczyna zaczyna dostrzegać podobieństwa między jej sytuacją, a życiem Hester Prynne - bohaterki książki "Szkarłatna litera", którą właśnie omawia na lekcji. Po pewnym czasie Olive decyduje się wykorzystać plotkę by polepszyć swą pozycję społeczna i sytuację finansową

opinia: taka tam sobie komedyjka bez szału jednak w trochę innym wydaniu niż wszystkie podobne tematycznie 3/5



monsters


opis: Sonda z próbkami mającymi udowodnić istnienie życia pozaziemskiego rozbija się nad Ameryką Środkową. Niedługo po tym wydarzeniu zaczęły się tam pojawiać nowe formy życia, a połowę terytorium Meksyku uznano za teren skażony i poddano kwarantannie. Fascynujący film drogi o potworach i miłości ulokowanej po niewłaściwej stronie.

opinia: aj zawiodłem się, liczyłem chociaż w przybliżeniu na akcje jak w filmie Dystrykt 9 a tu 2 razy kosmite widac i dalej romantyzm..... 2/5



miasto złodziei


opis: Doug MacRay to przestępca, który wraz z szajką kryminalistów napada na banki. Podczas jednej z takich akcji zakładniczką zostaje Claire Keesey, kierowniczka banku. Złodzieje puszczają ją wolno, jednak ta czuje się zagrożona. Jej strach łagodzi spotkany mężczyzna o imieniu Doug. Nie wie, że to on brał udział w napadzie na jej bank.

opinia: początek się fajnie zapowadał, film kryminaly, akcja itd tylko na cholerę ten wątek miłosny to nie wiem 3/5
_________________

 
 
     
David
Rispect


Wiek: 37
Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 1596
Skąd: ze znowu :]
Wysłany: 2010-12-15, 01:22   

The Town calkiem niezły film jak na te bzdury które teraz wypuszczaja.te maski zakonnic wyjeebane w kosmos ! a ode mnie :




naprawde dobry film :)

btw: wczoraj sobie przypomnialem Taxówkarza :) no ,ale tego nie trzeba polecac...to sie wie ze trzeba obejrzec.
 
 
     
lucas99 
Rispect
To ja mam supermoc!


Wiek: 44
Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 1696
Skąd: Raccoon City
Wysłany: 2010-12-16, 22:47   

Pozostajemy przy klasyce.
Dzisiaj przypomniał mi się świetny... dokument z 1982.

Koyaanisqatsi
_________________

 
 
     
zielek 
Rispect


Wiek: 39
Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 1119
Skąd: BRX
Wysłany: 2010-12-17, 19:29   

mi sie dzisiaj przypomnialo ze zgubilem dokumenty ;/ do dopiero musial byc film
 
     
maicke82 

Wiek: 82
Dołączył: 15 Gru 2009
Posty: 34
Skąd: pułnocny wschut
Wysłany: 2010-12-17, 22:26   

zielek68.5 napisał/a:
mi sie dzisiaj przypomnialo ze zgubilem dokumenty ;/ do dopiero musial byc film

:szok: ....moglbys dac mi namiar na tego dostawce lol
_________________
...non commercial music...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Akagahara style created by Nash modified v0.8 by warna

Darmowe forum, fora
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13