niebieskakraina.laa.pl Strona Główna
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj  Album  Download
Galeria

Poprzedni temat :: Następny temat
Filmy
Autor Wiadomość
Radek.
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-05, 13:46   Filmy

Hannes Stohr - Berlin Calling

Paul Kalkbrenner to jeden z „flagowych” producentów i dj-ów niemieckiego labela Bpitch Control, w którym wydają takie postaci jak Ellen Allien czy Apparat. Człowiek eksplorujący przestrzeń muzyki elektronicznej we wszystkich możliwych kierunkach to jedna z najbardziej energicznych i żywiołowych postaci na niemieckiej scenie, również za konsoletą.



Dwa lata temu na festiwalu Audioriver zagrał po Mathew Jonsonie generując potężną techno energię i pomimo, że tuż po rozpoczęciu seta zaczął padać deszcz to wszyscy bawili się wyśmienicie. Ten człowiek potrafi rozkręcić każdy tłum!

Paul niedawno wziął udział w projekcie „Berlin Calling”. Jest to tytuł filmu, komedii obyczajowej, w której dj ten występuje i do której zrobił również muzykę. Autor niezwykle naładowanych energetycznie produkcji, takich jak hymn „Gebrunn gebrunn” rozpoznawalny jest w dużej mierze dzięki dynamicznym bitom, które wybijają się na pierwszy plan oraz prostym aranżom.

Ten patent sprawdza się doskonale na światowych parkietach, jednak Kalkbrenner jest również znany z bardzo eksperymentalnych, połamanych IDM-owo-glitchowo-ambientowych klimatów.

Jego drugi album „Self” to pięknie zbalansowana, płynna i arcyciekawa produkcja. Czuć tu jednocześnie i swobodę i lekkość w tworzeniu, które przychodzą Paulowi z rzadko spotykaną łatwością. Z drugiej strony znajdziemy tu ciężkie, bezkompromisowe bity – gwarantowane parkietowe wymiatacze. Znajdziemy tu zarówno minimalowe, potężne tracki jak i leniwe, senne i melancholijne utwory.

Album ten to wspaniała podróż, na którą warto zarezerwować sobie godzinę późnym wieczorem. Po przesłuchaniu „Self” ciekawą propozycją jest wydawnictwo „ReWorks”, z remiksami tracków z albumu Paula wykonanymi przez takich producentów jak Agoria, Joris Voorn, Ellen Allien i Apparat czy Modeselektor.

Póki co możecie obejrzeć oficjalny trailer do filmu „Berlin Calling”, a data światowej premiery to 2 października.

Paul Kalkbrenner - Self:

https://www.beatport.com:...tail/12239/self




ftb.pl
 
     
REKLAMA

Wysłany: 2008-11-05, 15:25   

 
     
Maja
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-05, 15:25   

ogladalam ostatnio "Nocny pociag z miesem"
Kiedy najnowsze prace – prowokacyjne zdjęcia Nowego Jorku oraz jego mieszkańców nocą - walczącego o uznanie fotografa Leona Kaufmana zyskują zainteresowanie ze strony właścicielki jednej z czołowych galerii w mieście, zachęcony do większej śmiałości Leon postanawia ukazać ciemną stronę ludzkiej natury na nadchodzącej debiutanckiej wystawie . Wierząc, że wreszcie nadał swojej karierze właściwy tor, Leon rozpoczyna obsesyjne poszukiwania brudnych historii, które naprowadzają go na ślad seryjnego mordercy o imieniu Mahogany. Mahogany śledzi nocnych pasażerów metra a następnie dokonuje na nich makabrycznego mordu. Nieodparta fascynacja Mahoganym ściąga Leona, oraz jego poważnie zaniepokojoną dziewczynę Mayę stopniowo coraz głębiej pod powierzchnię ziemi, zwabiając ich ostatecznie w prawdziwą otchłań zła.

wg mnie taki sobie ale ciekawie sie konczy bankowo bedzie 2 czesc sama jestem ciekawa co bedzie dalej :D
 
     
Motyl 
Vip



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 142
Skąd: Model
Wysłany: 2008-11-05, 17:52   

A wracając do "Berlin Calling" to w końcu ktoś zawitał by oglądnąć?? Jestem ciekaw opinii.
_________________

 
 
     
lucas99 
Rispect
To ja mam supermoc!


Wiek: 44
Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 1696
Skąd: Raccoon City
Wysłany: 2008-11-05, 22:09   

Maja napisał/a:
"Nocny pociag z miesem"
Po tym filmie zakończyłem definitywnie oglądanie współczesnych "horrorów".
_________________

 
 
     
Emi 
Rispect


Wiek: 37
Dołączyła: 27 Maj 2008
Posty: 195
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-11-06, 09:15   

A ktoś widział już może "Bliznę" - horror w 3D?
_________________

 
 
     
MEEF 
Deejay



Wiek: 36
Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 127
Skąd: Karniewo/London
Wysłany: 2008-11-06, 23:07   

Nocny pociag z wedlina dzis obejrzalem.. No balem sie niezmiernie.. Prawie do szafy sie schowalem.. Masakra makabra i tyle. A co do tego 3d kumpel byl i mowil ze ciekawie to wyglada
_________________
"Aby poczuć wiosnę trzeba przetrwać zime.."
 
     
kaaarunia 
Rispect
:]


Wiek: 35
Dołączyła: 26 Maj 2008
Posty: 129
Wysłany: 2008-11-08, 21:25   

Garfield 2




Jest to kontynuacja filmu o leniwym kocie który powstał w 2004 roku. W tej części Garfield wyrusza w podróż do Europy. Podczas pobytu w Londynie okazuje się, że jest on sobowtórem pewnego angielskiego kota, który dostał w spadku cały majątek po bogatym i zwariowanym biznesmenie.



nie ogladalam wczesniej ;)
_________________
Pamiętaj mnie bo nie będzie nas drugi raz!
 
     
Narcyz 
Rispect


Wiek: 37
Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 134
Skąd: Stolica
Wysłany: 2008-11-08, 21:34   

wczoraj w koncu obejrzalen film "krolowie nocy"; historia gangsterow z lat '80, nie polecam, jak dla mnie za nudny...
_________________
Bżżżżżżt
 
 
     
Radek. 
Rispect


Wiek: 114
Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 427
Wysłany: 2008-11-11, 18:13   11 września Niewygodne Fakty PL

11 września Niewygodne Fakty PL


_________________
.
Ostatnio zmieniony przez 2008-11-11, 18:18, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
David
Rispect


Wiek: 37
Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 1596
Skąd: ze znowu :]
Wysłany: 2008-11-12, 08:35   

serwis Youtube podpisal umowe z wytwórnia filmowa Metro-Goldwyn-Mayer i nie dlugo bedzie mozna ogladac filmy pelnometrazowe. Ale podobno usulga nie jest dostepna dla polskcih internautów lol
 
 
     
piotrek_m 
Rispect
podaruj vixie słońce

Wiek: 40
Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 1224
Wysłany: 2008-11-12, 08:46   

Polscy internauci nie musza miec na youtubie zeby ogladac nowosci :P
_________________
miej wyjebane, a będzie Ci dane :]
 
 
     
David
Rispect


Wiek: 37
Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 1596
Skąd: ze znowu :]
Wysłany: 2008-11-17, 12:22   

"To nie tak jak myślisz, kotku." niezle,ale zebym sie az bardzo nim podniecil to nie lol
 
 
     
Nocny68.5 
Rispect
BAKUgan :D

Wiek: 34
Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 465
Skąd: Torino
Wysłany: 2008-11-20, 01:31   

DOM WOSKOWYCH CIAŁ - HAUSE OF WAX (2005)



Grupa młodych ludzi, której psuje się w lesie samochód, dostaje się do miasteczka Ambrose, którego nie ma na żadnych mapach. Ambrose wygląda na opuszczone, a jego główną atrakcją jest Dom Woskowych Figur, te zaś wyglądają bardzo realistycznie. W krótkim czasie przyjaciele odkrywają sekret autentyczności woskowych ciał. Psychopatyczny morderca zaplanowałam sobie kolejne figury do kompletu, a są nimi właśnie zbłąkani młodzi. Teraz jedynym celem paczki jest wydostanie się z miasta zanim zostaną dołączeni do niezwykłej kolekcji, a czas płynie nieubłaganie...

"Dom woskowych ciał" to remake klasycznego horroru z 1953 r. "Gabinet Figur Woskowych". Carly (Elisha Cuthbert) i Paige (Paris Hilton) wraz z przyjaciółmi ze szkolnej paczki chcą się dostać na zawody futbolowe. Po drodze zatrzymują się na polu noclegowym. Rano odkrywają, że ich samochód został unieruchomiony. Przyjmują ofertę mieszkańca Ambrose, który chce podwieźć ich do tego jedynego na przestrzeni kilkudziesięciu mil miasteczka. Atrakcja tego miejsca jest Gabinet Figur Woskowych pełen niezwykle realistycznych figur woskowych. Młodzi ludzie wkrótce odkrywają, że nie bez przyczyny figury wyglądają jak prawdziwe. Wtedy zaczyna się ich walka z obłąkanym mordercą. Jeśli ją wygrają, uciekną z Ambrose, jeśli nie, staną się kolejnymi eksponatami w muzeum.

Kiedys ogladalem :) teraz tez na tvn obejzalem :D dla mnie lux :)
 
 
     
Maja
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-21, 10:34   

David napisał/a:
"To nie tak jak myślisz, kotku." niezle,ale zebym sie az bardzo nim podniecil to nie lol


obok "Misia" i "ciała" 3 najelpszy dla mnie polski film, ryczalam ze smiechuz Witkiem w kinie :D Bazyl jest the best :D
 
     
Seba 
Rispect


Wiek: 36
Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 1206
Skąd: Łowicz
Wysłany: 2008-11-23, 18:35   

You Don't Mess with the Zohan (Nie zadzieraj z fryzjerem)

http://www.youtube.com/watch?v=huWaeryEof8


Film roku bez kitu, zryty w cholere ale zajebisty:D
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Akagahara style created by Nash modified v0.8 by warna

Darmowe forum, fora
Strona wygenerowana w 0,9 sekundy. Zapytań do SQL: 14