niebieskakraina.laa.pl Strona Główna
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj  Album  Download
Galeria

Poprzedni temat :: Następny temat
Telefony
Autor Wiadomość
Dylan 
Rispect


Wiek: 40
Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 1158
Skąd: Łowicz
  Wysłany: 2009-02-24, 11:17   Telefony

Kto tam po za Piotrkiem zna sie troche na telefonach? Mam kilka pytan
Co to jest aGPS? Jak poznac ktory GPS w telefonie jest darmowy?

Pytanie bardziej do Szpuli o tam cywilizaca troche wczesniej dotarla... Czy bawil sie ktos SE W902 bo sie napalilem OPIS SZCZEGÓŁOWY

OPIS SZCZEGÓŁOWY

wogole to niedlugo ma sie pojawic taki co ma wszystko... (po za karuzelą i wodotryskiem)
OPIS SZCZEGÓŁOWY

przy okazji nie kuPujcie z dotykowym wyswietlaczem bo straszny szmelc i szpan tylko
_________________

Ostatnio zmieniony przez Dylan 2009-02-24, 13:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
REKLAMA

Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 1596
  Wysłany: 2009-02-24, 11:25   

Ostatnio zmieniony przez David 2009-02-24, 13:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
David
Rispect


Wiek: 37
Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 1596
Skąd: ze znowu :]
Wysłany: 2009-02-24, 11:25   



:)
 
 
     
zielek 
Rispect


Wiek: 39
Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 1119
Skąd: BRX
Wysłany: 2009-02-24, 11:54   

:)


a ja nie posiadam koma ... i mi z tym dobrze lol
 
     
David
Rispect


Wiek: 37
Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 1596
Skąd: ze znowu :]
Wysłany: 2009-02-24, 12:01   

"dziendobry tu mieszkanie panstwa Zielkowskich ..." lol
 
 
     
zielek 
Rispect


Wiek: 39
Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 1119
Skąd: BRX
Wysłany: 2009-02-24, 12:07   

aaaaaaaaahahahahahaah gópiec lol
 
     
$zpul@
Rispect
Dr.Grow'er


Wiek: 41
Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 724
Skąd: Green Island
Wysłany: 2009-02-24, 13:32   

Ja to za bardzo sie w telefonie nie zaglebiam , ale ten aGPS to chyba normalny GPS tylko cos tam ze poprzez GPRS w telefonie , aktualizuje szybciej mapy i jest bardziej dokladny, ale te GPS w telefonach to roznie sie zdaja... Mialem iPhona z mobile aGPS , gogle earth itp. Ale bylo to platne :/ Slyszalem ze sa jakies darmowe soffty do wgrania ale podobno lipne te moduly. Ale nie wiem jak jest w polsce. Tak czy siak jak GPS to najlepiej sobie kupic oddzielnie. Teraz mam nowego Sony Ericssona ale nawet ani razu nie uzywalem zadnych internetowych bajerow. Telefon moze byc do dzwonienia i zdjec reszta mi wisi.
Dylan jak cos to Sony Ericsson ,ja im najbardziej ufam i robia wg. mnie najlepsze zdjecia :D
_________________
Time to next step...
 
 
     
Dylan 
Rispect


Wiek: 40
Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 1158
Skąd: Łowicz
Wysłany: 2009-02-24, 13:43   

wiem ze SE jest najlepsze sam mam W810 i jest super tym bardziej ze nauczylem sie softy zmieniac itp bajery, myslalem ze miales moze kontakt z ktoryms z nich bo przeciez tu w PL to nie ma gdzie nawet dotknac
_________________

 
 
     
Anusia23 
Rispect


Wiek: 37
Dołączyła: 05 Lis 2008
Posty: 192
Skąd: Łwc/W-wa
Wysłany: 2009-02-24, 13:44   

ja też mówie, że Sony Ericsson bo ładnie wygląda :D
 
 
     
Dylan 
Rispect


Wiek: 40
Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 1158
Skąd: Łowicz
Wysłany: 2009-02-24, 13:46   

sprzedam Samsunga M8800 PIXON - nowy
_________________

 
 
     
David
Rispect


Wiek: 37
Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 1596
Skąd: ze znowu :]
Wysłany: 2009-02-24, 13:53   

a ja w sumie nie przywiazuje zadnej wagi do telefonu, bylebym mogl zadzownic i wyslac sms :]
 
 
     
$zpul@
Rispect
Dr.Grow'er


Wiek: 41
Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 724
Skąd: Green Island
Wysłany: 2009-02-24, 13:56   

David napisał/a:
a ja w sumie nie przywiazuje zadnej wagi do telefonu, bylebym mogl zadzownic i wyslac sms :]


No i jeszcze czasami mozna fote pstryknac bo nie wszedzie sie ma ze soba aparat.
_________________
Time to next step...
 
 
     
damian 
Rispect


Wiek: 39
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 1944
Skąd: inąd
Wysłany: 2009-02-24, 15:48   

Nie widze nic szczególnego w SE :D
kiedys moze był szał na nie, ale powoli (a moze nawet i szybko) zaczynaja byc wypierane przez poprostu lepszem odele innych marek

za to 3310 - najlepszy kom, jaki kiedykolwiek powstal i mowie to z pelna szczeroscia i powaga
 
     
piotrek_m 
Rispect
podaruj vixie słońce

Wiek: 40
Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 1224
Wysłany: 2009-02-24, 18:10   

w wiekszosci telefonow z GPSem i mapami zainstalowanymi fabrycznie to jest tak ze przez jakis czas sa za darmo, a po okresie promocji np 3-6 miesiacach trzeba placic za mape. dodatkowo w zaleznosci od operatora placi sie za transfer danych (czyli za to co przesle aplikacja przy pobieraniu danych, czy map) czasami sa udostepniane aplikacje jak w Plusie ze za 6 zl czy iles miesiecznie masz transfer free i korzystasz sobie z nawigacji w telefonie bez zadnych juz dodatkowych oplat jezeli masz odbiornik GPS. Jezeli telefon jest na Symbianie czy Windowsie to mozna sobie "kupic" mape i wgrac do telefonu i GPS dziala juz za darmo.. ja mam tak wlasnie zrobione w swojej e66 i szczerze powiem ze nie wiem jak innym ale mnie to dziala tak sobie.. szczegolnie mnie wku r wia lapanie satelity. Ktoregos razu jak ruszylem z lodzi to mi po 15 minutach przed glownem sygnal dopiero zlapalo lol jak juz zlapie satelite to dziala dobrze.. moze to wina tego ze telefon lezal na siedzeniu a nie gdzies przy szybie, no sam nie wiem..
ogolnie jak ktos chce miec pozadny gps to trzeba sobie kupic porzadne urzadzenie oddzielnie :]

co do marek telefonow to dla mnie wszytko to jest to samo praktycznie.. nie widze roznicy miedzy markami roznymi.. inaczej sie je troche obsluguje, ale funkcjonalnie to praktycznie to samo.

SE jak dla mnie najlepsze zdjecia (ale tez nie kazdy model bo sa niektore takie co mimo ze maja 3MP to foty sa 5 razy gorsze od 2MP K750)

Nokia jak dla mnie fajne telefony biznesowe, klasyczny wyglad, zazwyczaj niezle wykonanie, co nie znaczy ze sie nie psuja, bo psuja sie jak wszystkie

Samsung - coraz ciekawsze modele, nowinki technologiczne, proste w obsludze, relatywnie tanie w stosunku do SE i Nokii, wady napewno slabszy zasieg, ale to ze wszgledu na najmniejsze (podobno) promieniowanie szkodliwe dla zdrowia.

LG - marka na naszym rynku od niedawna, wczesniej tagedia, teraz coraz lepsze modele, coraz nowsze pomysly, czasem troche problemow z obsluga, ale do ogarniecia

Motorola - w sumie najmniej mam do czynienia bo Plus na chwile obecna ma w sprzedazy 1-2 modele, telefony napewno ladne, czesto odobaja sie kobietom dla mnie ciezkie w obsludze i konfiguracji.

Ogolnie jakbym mial komus znajomemu doradzic jaki ma wziasc telefon to bym nie wiedzial.. po porstu ten na ktory nas stac i ktory sie nam podoba i tyle :] wszystkie modele sie psuja, niezaleznie od marki i modelu, w kazdym jest cos co bedzie nas wkurzac, w kazdym nowym telefonie bateria nie jest rewelacyjna i ogolnie to nie jest to co kiedys ze sie mialo telefon 5 lat i dzialal, moja mama korzysta z 3410 od niepamietncyh juz czasow i nic sie z tym telefonem nie dzieje, a upadal, lezal na dworzu w zimne noce, byl zamoczony itd. a nowy telefon potrafi spasc z szafki na dywan i po wyswietlaczu :P

dodam jeszcze ze mnie chyba sie najlepiej korzystalo z Samsunga D600 i nadal lezy w szafce i jak mnie moja e66 wku r wi to se karte przeloze i do niego wroce lol
_________________
miej wyjebane, a będzie Ci dane :]
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Akagahara style created by Nash modified v0.8 by warna

Darmowe forum, fora
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 14