niebieskakraina.laa.pl Strona Główna
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj  Album  Download
Galeria

Poprzedni temat :: Następny temat
IBIZA 2oo9
Autor Wiadomość
$zpul@
Rispect
Dr.Grow'er


Wiek: 41
Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 724
Skąd: Green Island
  Wysłany: 2009-01-14, 17:05   IBIZA 2oo9

Niby do otwarcia sezony jeszcze ok 6 miesiecy ale zakladam ten temat , bo moze ktos sie kusi na wyjazd w tym roku ;)
I nie myslcie ze taki wyjazd to jakis ogromny koszt bo wcale tak nie jest...

- bilety lotnicze (teraz linie lotnicze walcza, wiec jest duzo promocji ze mozna poleciec nawet na 600 zl jak sie pokombinuje )

-hotele (ceny za tydzien zaczynaja sie juz od 380 euro a w hostelach jeszcze taniej (wiadomo im standard wyzszy tym i cena), ale biorac pod uwage fakt ze apartamenty sa np. 4 osobowe (lub i wiecej) to za tydz od osoby wychodzi jakies 400 zl ) ale sa tez znizki np. jesli rezerwuje sie dla 4 osob to nastepne dodatkowe osoby placa juz tylko pol ceny itp )

- campingi (tez sa tu ceny sa juz bardzo tanie mozna zarezerwowac rozne rodzaje przyczep, namiotow (od 1 do 8 osobowych) itp itd

- ceny ticketow na imprezy...
tu nie ma stalych cen wejsciowek na imprezy , na wyspie az roi sie od handlarzy ticketami ,oraz mozna je kupic w barach na plazy itp. Bardzo czesto sa rozdawana tzw. flayer , lub free pass'y czyli darmowe wejsciowki. Rozdaja je na ulicach , plazach po prostu wszedzie.
Czyli dostajesz cos takiego i np. do godz 2 mozesz wejsc za free , jesli sie nie zalapiesz to np. placisz pol ceny ale dostajesz drina za free itp Jesli kupuje sie ticety na jakies imprezy z najwyzszej polki to np. jesli kupisz 2-3 tickety dostajesz 1 za free. Ogolnie prawie wszedzie da sie wejsc za free jak sie pokombinuje.


Tip&tricks z innego forum...

JAK DUZO WYPIC NIE WYDAJAC ZA DUZO :D
na poczatek proponuje playa den bossa kolo 22 :D w co drugiej knajpie po wejsciu masz welcome drinka albo shota :D a ze knajp jest masa wiec chodzac od 1 do drugiej mozesz spokojnie sie urznac nie wydajac ani euro :D

JAK TANIO ZJESC:
Jest tu poprostu wszystko
Mozna sie zywic w supermercados :D jak tak robilem jesli chodzilo o sniadania :D ceny jak w Polsce - no moze troche drozej ale za te 2-3 euro nasz wypas sniadanie aza 1-2 tez sie najesz :D
Jak zwykle najtansza opcja jest Burger King - 3 euro tak samo rozego rodzaju Doner kebaby - 2,5 euro, mozna jesc i tak ale.... jestes w koncu na wakacjach :D
Piwo San Miguel - dobra cena to 1,25 za 1,5 litr i 0,65 za pusze litrowa :D

JAK ZJESC DROZEJ ALE ZA TO SMACZNIE I W MILEJ ATMOSFERZE :D
No to przede wszystkim ta Pacha :D polecam tam zjesc - przy okazji mozna sprobowac sushi - maja calkiem niezle :D fajny wystroj i atmosfera, a jako ze i tam mamy prawie otwarty rachunek (chemy przeciez dobic do tych 30-40 euro na osobe) wiec mozna sprobowac wiele rzeczy :D
aha kolejna porada - na koniec kupcie po drinku i wezcie je ze soba do klubu - na imprezie jest troche drozej :D
Oprocz tego polecam restauracje na Cala Conte - ale nie ta pierwsza ktora jest zaraz obok plazy tylko ta dalej - nie pamietam nazwy - bardzo dobre jedzenie, kelnerzy - full wypas i nie za drogo -za obiad dla 2 osob z winem itd jakies 25 euro zaplacilem
W San An polecam pizzerie David's :D jeak idziecie z west endu do Cafe del Mar to jest w polowie drogi na jednym ze skrzyzowan :D nie mozna nie zauwazyc - bardzo bardzo dobre jedzenie - przede wszystkim pizze, pasty itd itp, obiade dla dwojga ( jak zawsze z butelka wina:) ) to okolo 19 euro :D

NAJTANSZE BILETY NA WYSPIE - heh najtaniej jest wejsc za darmo Na wszystkie imprezy mozna dostac darmowe passy np lezac na plazy czy ogladajac zachod slonca przy Cafe del Mar Smile Chodza laski i proponuja opaski na reke ktore daja taki free pass...

PRAWIE NAJTANSZE BILETY DLA TYCH CO LUBIA DRINKOWAC Smile
Na wyspie sa 3 bary : (ogolnie chyba z 300 :D )
- PussyCat - przy marinie w San An
- Zoo - w Ibiza Town
- Tantra - nie daleko Bora Bora i Space

Wszystkie 3 bary maja 1 wlasciciela i b. dobre ceny Smile Jak dla mnie oplacalo sie nie barac tych opasek tylko isc i kupic bilet w barze - np Armada za 10euro ale 2 drinki included w Amnesii za free
Ogolnie na kazda impreze sa dobre ceny , a jezeli z ceny nie mozna zejsc to dorzucaja 1-3 driny na miejscu - a to juz cos Smile

Imprezy gdzie nie ma znizek - to Roger, Eric, Pete - ogolnie Pacha
Cocoon, Cream - Amnesia
WLS - Space -choc tu mozna np dostac za 25euro bilecik ale musisz wejsc miedzy 0..00 i 2.00
Judge Jules - Eden

Reszta imprez to mniejszy kaliber i spokojnie znizki czy wejscia za darmo sa mozliwe. Np na Coxa w Space w Pussycacie bilecik 15 euro - czyli tanioi cena ale do tego 2 driny wliczone

SPECJALNY SPOSOB NA PACHE
Otoz jezeli bedziecie chcieli sobie spedzic nocke w Pachy np tak jak ja na Rogerze :D to robicie tak

-dzien przed wylotem telefonik do Pachy miedzy 20 a 22 - rezerwujecie stolik w restauracji na kolacje - proponuje godz 23 (otwieraja o 22 )
- jezeli zjecie tam kolacje to macie wjazd na impreze za darmo Laughing warunkiem jest wydanie odpowiedniej ilosci kaski - no ale na wjazd tez byscie wydali. Przez tel mowia o 40 euro na osobe , jednak jak jest okolo 30 to tez juz nie robia problemow - z restauracji jest przejscie do toalet i Funky Roomu Smile
- pare uwag : nie trzeba jesc - mozna pic - wazne zeby rachunek byl na te 30 euro osoba
ceny: butelka wina 7-12 euro, drinki 6-10 euro - polecam Caprinhe Smile
Jak bylem stolik obok jadl Roger przed setem Smile - (7dmio godzinnym zreszta)
Polecam bo warto - sposob sprawdzony i dziala i bede stosowac w przyszlosc.

Ja powiem jedno nie da sie opisac tego trzeba tam poprostu pojechac i przezyc... bo jest to jedyna w swoim rodzaju pamiatka na cale zycie :D Fajnie bylo by zeby zebralo sie pare osob i tam uderzyc bo im wiecej tym lepiej i taniej :D Jesli potrzeba bedzie ogarnac cos to pomoge .
Tak wiec Panie i Panowie omydlacie pare eventow i Ibizaaaaaa :evil:


A i jeszcze jedno nie ma jeszcze oficjalnych time table i line up-ow w klubach , ale rok temu wygladalo to tak... http://www.ibiza-spotligh...ates_july_i.htm
_________________
Time to next step...
Ostatnio zmieniony przez $zpul@ 2009-01-14, 17:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 229
  Wysłany: 2009-01-14, 17:08   

Ostatnio zmieniony przez dirty_milk 2009-01-14, 17:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
dirty_milk 
Rispect

Wiek: 35
Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 229
Wysłany: 2009-01-14, 17:08   

chyba jednak skusimy sie na bułgarie w tym roku :D
 
     
damian 
Rispect


Wiek: 39
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 1944
Skąd: inąd
Wysłany: 2009-01-14, 17:40   

na Ibizie nie byłem, ale jeszcze wszystko przede mną,
do Bułgarii wybrałbym sie równiez opnownie,
ogólnie rzecz biorąc juz nigdy nie chce m isię spędzać wakacji w PL,
po pierwsze za granica wcale nie jest tak drożej jak się mysli,
po drugie, no ładniej :)

jednak tegoroczne wakacje uzależnione będa od pracy, urlopów ;/
 
     
pati 
Rispect


Wiek: 38
Dołączyła: 03 Lis 2008
Posty: 212
Skąd: Warsaw city
Wysłany: 2009-01-14, 18:36   

Nie ciągnie mnie tam :P . Lecimy do Afryki na wielbłądach jeździć :] I nikt mnie nie namówi :P
_________________
http://101kotow.koty.pl/
 
 
     
Kosa 
Rispect

Wiek: 40
Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 23
Skąd: (L) Warszawa (L)
Wysłany: 2009-01-14, 20:34   

zero ciśnienia po obejrzeniu fotek
 
     
lucas99 
Rispect
To ja mam supermoc!


Wiek: 44
Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 1696
Skąd: Raccoon City
Wysłany: 2009-01-14, 23:14   

Na dzisiaj nie mam potrzeby.
_________________

 
 
     
Marlon 
Deejay
O


Wiek: 25
Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 494
Skąd: inąd
Wysłany: 2009-01-14, 23:53   

do Dc 10 bym wpadl w jakis poniedzialek :)
 
     
Motyl 
Vip



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 142
Skąd: Model
Wysłany: 2009-01-15, 00:31   

Jeszcze nie wiem kiedy, ale jestem na tak :) :evil:
_________________

 
 
     
Anusia23 
Rispect


Wiek: 37
Dołączyła: 05 Lis 2008
Posty: 192
Skąd: Łwc/W-wa
Wysłany: 2009-01-18, 10:52   

chciałabym nawet bardzo ale chyba jeszcze nie w tym roku, może w przyszłym się o tym pomyśli.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Akagahara style created by Nash modified v0.8 by warna

Darmowe forum, fora
Strona wygenerowana w 0,79 sekundy. Zapytań do SQL: 13