niebieskakraina.laa.pl Strona Główna
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj  Album  Download
Galeria

Poprzedni temat :: Następny temat
"Starego" forum ciąg dalszy.
Autor Wiadomość
lord=alkaline 
Vip
zrytytyty



Wiek: 36
Dołączył: 27 Lis 2008
Posty: 76
Skąd: ŁwC/ŁdZ
Wysłany: 2009-04-03, 00:26   

racja ;) nikt sie nie zmienia z dnia na dzien, a to przyznanie sie, to dla mnie jak proba wstania po knock downie. i zgadzam sie z toba ICE, co to za gwardia, ktora nie potrafi w rannkingach FTB pokazac sie z jak najlepszej strony. Na kazdym forum zwiazanym z clubingiem, w temacie blue-starozreby pisza ze teraz jest tu tzw kibel.a ja pamietam lata gdzie blue w rankngach bylo w pierwszej piatce, gdzie kazdy podziwial tych klubowiczy co robili tTen klimat.ci najlepsi przez odpowienie osboby, sa pamietane do dzis i witane z serdecznoscia i usmiechem na twarzy. Zloty,urodziny klubowiczow,tzw BBC i aftery pozostana w sercach kazdego na zawsze. TO JEST GWARDIA :ok:
_________________
Be loved in MUSIC!
 
     
REKLAMA

Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 8
Wysłany: 2009-04-03, 00:58   

 
     
Rom4n

Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 8
Wysłany: 2009-04-03, 00:58   

To nie jest żadna próba powstania, tylko sztywna postawa od samego początku!!

No to co teraz robi ta "prawdziwa gwardia"?? Bo jak dla mnie to jeśli wy robicie tyle dobrego, to czemu klub jest tak słabo notowany?? To niby ma być wina nowoprzyjezdnych?? A gdzie na waszym foro wyskakuje okienko do głosowania?? Chyba tu nastąpiła jakaś awaria, bo jakoś nie widzę tego wkładu.

Od kiedy jestem na forach nie piszę negatywnych aspektów istnienia Blue i nie staram się ludzi zniechęcić swoim zachowaniem, tylko włożyć coś od siebie. Jeśli na oficjalnym nie ma już "starych górali" to kto ma się wypowiadać? Wydaje mi się, pewne przetasowanie jest nieuniknione. I czego to jest wina?? Postępu cywilizacji, tego, że jedni przychodzą, drudzy odchodzą?? Że wszystko się zmienia i teraz jest tak a nie inaczej??

Jeśli jest to dla was wygodne to możecie mnie i innych za winowajców całego zła, ale spójrzcie na siebie. Też mogę powiedzieć w tej kwestii tylko www.zal.pl. Mam to daleko w tyle. Nic więcej.

Trzymajcie się ciepło.
 
     
zielek 
Rispect


Wiek: 39
Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 1119
Skąd: BRX
Wysłany: 2009-04-03, 10:12   

Roman ,,, urzekła mnie Twoja historia , nie wiem ,,, do "przyjaciółki" napisz czy co , aaa i na nastepny raz nie prowokuj , cos Ci sie tu nie podoba to idz rób se te "wizuale" lol
 
     
lucas99 
Rispect
To ja mam supermoc!


Wiek: 44
Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 1696
Skąd: Raccoon City
Wysłany: 2009-04-03, 10:37   

Pewnie będą ładnie zryte te wizuale lol
_________________

 
 
     
damian 
Rispect


Wiek: 39
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 1944
Skąd: inąd
Wysłany: 2009-04-03, 12:20   

w sumie po części moze i Roman ma rację,
zreszta ja nigdy nie byłem zwolennikiem wojen typu: nowi - starzy forumowicze/klubowicze i bez sensu dla mnei takie podziały,
ale z tym, ze posty Romana nie odbiegają od jakiejś normy trudno mi się zgodzić
 
     
Weasel 
Rispect
ELISSS kurde

Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 498
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-04-03, 12:48   

Weźcie zejdźcie już z chłopaka, zupełnie nie wiem czemu żeście na niego wsiedli :/ Żałosne to jest bez kitu. A te wszystkie obelżywe teksty są poniżej normy i nie ma co tego komentować. Wstyd, wstyd, jeszcze raz wstyd. Wierzyć mi się nie chce, że naprawdę tak myślicie jak tu piszecie.
_________________

 
     
pedro 
Vip



Wiek: 37
Dołączył: 02 Sty 2009
Posty: 540
Skąd: Łowicz
Wysłany: 2009-04-03, 13:59   

tez jestem nowy na forach i to ma znaczyc ze nie mam prawa sie udzielac ? ze odrazu jestem skazany na posmiewisko? starzy klubowicze powinni dawac przyklad pomagac itd. itp. a tutaj co niektórzy tylko sie nasmiewaja z nowych z oficjalnego foro troche to nie fair :( i widze ze najlepiej by bylo gdyby na blue jeździli same vipy i na forach byli tylko vipy wtedy byloby heppy
 
 
     
ICEMAN 
Vip


Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 36
Skąd: Warszawa/Jabłonna
Wysłany: 2009-04-03, 15:09   

Tu nie chodzi o to żeby sie nie udzielać ale żeby sie udzielać z sensem i z jakiś poziomem :] Niektórzy są krótko a udzielają sie wtedy kiedy mają coś do powiedzenia a nie piszą byle tylko pisać.
_________________
KTO MNIE SZUKA TEN MNIE ZNAJDZIE ]
 
 
     
$zpul@
Rispect
Dr.Grow'er


Wiek: 41
Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 724
Skąd: Green Island
Wysłany: 2009-04-03, 17:16   

Exacly... pisac ale z sensem a nie na sile w kazdym temacie byle co... o to sie glownie rozchodzi, bo przeciez nikt sie nie nabija z kogos kto pisze sensowne wypowiedzi.
Dla mnie moga i nowi pisac na tym forum byle konkretnie a nie takie pierdy ze czasami smiac sie chce...
Ale juz dajta luzzz i konczymy ten temat bo ''czarna mamba'' sie Wami zajmie...
_________________
Time to next step...
 
 
     
Emi 
Rispect


Wiek: 37
Dołączyła: 27 Maj 2008
Posty: 195
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-04-03, 19:33   

Po 1. Roman napisałeś że gdyby tu była cenzura (co jak wnioskuję z Twoich wypowiedzi byłoby zajebiste) to Twoje posty zostałyby usunięte i nie byłoby żadnej dyskusji. Ale te forum jest przecież właśnie po to żeby każdy mógł się wypowiedzieć. BEZ CENZURY. Byle kulturalnie.


Po 2. Niektórzy naprawdę przesadzacie... Koleś ma swoje zdanie, chciał się nim podzielić z nami - ok. Przyjęliśmy do wiadomości, podaliście kontrargumenty, nie trzeba już po nim jeździć :P


Po 3. Tematy stara/nowa gwardia były od zawsze i nie mają żadnego sensu. Klimat się zmienia z różnych powodów (efekt cieplarniany itp. :P ) to i "gwardia" się zmienia bo przywykła do innego Blue, którego już nie ma...


Po 4. Zawsze tak było, że gdy na forum pojawiał się ktoś nowy, kto wyróżniał się mało elokwentnymi postami, był "ciekawym tematem do rozmów" lol Może to i niezbyt miłe ale przecież tacy już są ludzie, że MUSZĄ skomentować wszelkie "odchyły" bo inaczej się rozchorują lol I już tu (czy tam) do tego przywykliśmy, a jak powszechnie wiadomo - nałogów ciężko się oduczyć lol
Romanie sam zapewne też komentujesz np. dziwnie ubranych ludzi na ulicy, więc o co te wielkie halo :P


Tyle.
Peace, love etc. :zglupkiem: :rotfl:
_________________

 
 
     
Rom4n

Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 8
Wysłany: 2009-04-05, 23:07   

No i widzicie. Nie można było tak od razu?? Gdyby wszystkie posty do mnie były takie jak na ostatnich 2 stronach nie było by tego całego zwarcia.

Widzę, że jak to wszystko przycichło, to jednak kilka osób myśli podobnie jak ja i daje o tym znać.

Nie dokładnie miałem na myśli to, żeby była cenzura, tylko, żeby usuwać posty obraźliwe i przesadnie chamskie. Ale dobra, widzę, że nie wiele zmienię na tym foro, więc chyba nie mam o co walczyć. Zakończmy ten temat, nie ma sensu tego ciągnąć.

Mam nadzieję, że lepiej mnie poznacie, bo na serio nie zasłużyłem sobie na niektóre komentarze.
A jak Przemas pozwoli i zrobię wam wizuale w głowach to już wogóle będę waszym idolem :P I zapewniam, że są moje wizuale są zryte tak bardzo jak potrafię. Jeśli jesteście ciekawi to zapraszam w Święta, niestety jeszcze nie wiem w który dzień.
 
     
Kuba 
Vip
vel Buby



Wiek: 37
Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 1496
Skąd: E-50
Wysłany: 2009-04-21, 19:07   

Zamkneli ten pierdolnik?
Czy tylko ja nie moge sie tam dostac? lol
_________________

 
 
     
LC_lok
Deejay


Wiek: 34
Dołączył: 19 Lis 2008
Posty: 56
Wysłany: 2009-04-21, 19:17   

chyba zamkneli bo i ja nie moge :D
 
     
Dylan 
Rispect


Wiek: 40
Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 1158
Skąd: Łowicz
Wysłany: 2009-04-21, 20:00   

dziala dziala, oto co mi sie wyswietlilo :)

e_die(GENERAL_ERROR, 'Could not query shoutbox config information', '', __LINE__, __FILE__, $sql); } while ( $row = $db->sql_fetchrow($result) ) { $shoutbox_config[$row['config_name']] = $row['config_value']; } sql_cache('write', 'shoutbox_config', $shoutbox_config); } if ( $shoutbox_config['shoutbox_on'] && $userdata['shoutbox'] ) { $shoutbox_config['banned_user_id_view'] = $GLOBALS['shoutbox_config']['banned_user_id_view']; if ( strstr($shoutbox_config['banned_user_id_view'], ',') ) { $fids = explode(',', $shoutbox_config['banned_user_id_view']); while( list($foo, $id) = each($fids) ) { $fid[] = intval( trim($id) ); } } else { $fid[] = intval( trim($shoutbox_config['banned_user_id_view']) ); } reset($fid); if ( in_array($userdata['user_id'], $fid) == false && ($shoutbox_config['allow_users_view'] || $userdata['session_logged_in']) && ($shoutbox_config['allow_users'] || $shoutbox_config['allow_users_view'] || $userdata['user_level'] == ADMIN || $userdata['user_level'] == MOD)) { include($phpbb_root_path . 'shoutbox.'.$phpEx); } } $template->assign_vars(array( 'FORUM_IMG' => $images['forum'], 'FORUM_NEW_IMG' => $images['forum_new'], 'FORUM_LOCKED_IMG' => $images['forum_locked'], 'FOLDER_NEW_IMG' => $images['folder_new'], 'FOLDER_IMG' => $images['folder'], 'FOLDER_LOCKED_IMG' => $images['folder_locked'], 'L_FORUM' => $lang['Forum'], 'L_TOPICS' => $lang['Topics'], 'L_REPLIES' => $lang['Replies'], 'L_VIEWS' => $lang['Views'], 'L_POSTS' => $lang['Posts'], 'L_LASTPOST' => $lang['Last_Post'], 'L_NO_NEW_POSTS' => $lang['No_new_posts'], 'L_NEW_POSTS' => $lang['New_posts'], 'L_NO_NEW_POSTS_LOCKED' => $lang['No_new_posts_locked'], 'L_NEW_POSTS_LOCKED' => $lang['New_posts_locked'], 'L_MODERATOR' => $lang['Moderators'], 'L_FORUM_LOCKED' => $lang['Forum_is_locked'], 'L_MARK_FORUMS_READ' => $lang['Mark_all_forums'], 'L_PREFERENCES' => $lang['Preferences'], 'L_ONLINE_EXPLAIN' => $lang['Online_explain'], 'U_SEARCH_UNANSWERED' => append_sid('search.'.$phpEx.'?search_id=unanswered'), 'U_SEARCH_SELF' => append_sid('search.'.$phpEx.'?search_id=egosearch'), 'COUNTER' => $counter, 'T_SELECT_ACTION' => append_sid("index.$phpEx"), 'CURRENT_TIME' => sprintf($lang['Current_time'], create_date($board_config['default_dateformat'], CR_TIME, $board_config['board_timezone'], true)), 'LAST_VISIT_DATE' => sprintf($lang['You_last_visit'], ($userdata['session_logged_in']) ? create_date($board_config['default_dateformat'], $userdata['user_lastvisit'], $board_config['board_timezone']) : ''), 'U_VIEWONLINE' => append_sid('viewonline.'.$phpEx), 'U_PREFERENCES' => append_sid('customize.'.$phpEx), 'U_MARK_READ' => "index.$phpEx?mark=forums&" . POST_CAT_URL . "=$viewcat&sid=" . $userdata['session_id']) ); // Okay, let's build the index $board_config['display_viewonline'] = (!$board_config['display_viewonline_over']) ? $userdata['user_display_viewonline'] : $board_config['display_viewonline']; if ( ($board_config['display_viewonline'] == 2) || (($viewcat < 0) && ($board_config['display_viewonline'] == 1)) ) { $template->assign_block_vars('disable_viewonline', array()); if ( $board_config['display_viewonline'] && (($board_config['display_viewonline'] == 2 && $viewcat > 0) || $viewcat < 0) ) { if ( ! (@function_exists('users_online')) ) { include($phpbb_root_path . 'includes/functions_add.'.$phpEx); } $generate_online = users_online('index'); $online_userlist = $generate_online[0]; $l_online_users = $generate_online[1]; $total_posts = get_db_stat('postcount'); $total_users = get_db_stat('usercount'); $newest_userdata = get_db_stat('newestuser'); $newest_user = $newest_userdata['username']; $newest_uid = $newest_userdata['user_id']; $topiccount = get_db_stat('topiccount'); if ( $total_posts == 0 ) { $l_total_post_s = $lang['Posted_articles_zero_total']; } else if ( $total_posts == 1 ) { $l_total_post_s = $lang['Posted_article_total']; } else { $l_total_post_s = $lang['Posted_articles_total']; } if ( $total_users == 0 ) { $l_total_user_s = $lang['Registered_users_zero_total']; } else if ( $total_users == 1 ) { $l_total_user_s = $lang['Registered_user_total']; } else { $l_total_user_s = $lang['Registered_users_total']; } if ( $board_config['u_o_t_d'] && $userdata['u_o_t_d'] ) { $time_to_show = ( CR_TIME - ( $board_config['last_visitors_time'] * 3600 ) ); $sql = "SELECT user_id, username, user_level, user_jr, user_session_time, user_allow_viewonline FROM " . USERS_TABLE . " WHERE user_id > 0 AND user_session_time >= $time_to_show ORDER BY user_level = 1 DESC, user_jr DESC, user_level = 2 DESC, user_level = 0 DESC, username"; if ( ! ($result = $db->sql_query($sql)) ) { message_die(GENERAL_ERROR, 'Could not obtain user/day information', '', __LINE__, __FILE__, $sql); } while( $row = $db->sql_fetchrow($result) ) { $colored_username = color_username($row['user_level'], $row['user_jr'], $row['user_id'], $row['username']); $row['username'] = $colored_username[0]; if ( $row['user_allow_viewonline'] ) { $user_day_link = '' . $row['username'] . ''; } else { $user_day_link = '' . $row['username'] . ''; } if ( $row['user_allow_viewonline'] || $userdata['user_level'] == ADMIN ) { $day_userlist .= ( $day_userlist ! = '' ) ? ', ' . $user_day_link : $user_day_link; } } if ( empty($day_userlist) ) { $day_userlist = $lang['None']; } } if ( $board_config['cbirth'] && $userdata['cbirth'] ) { $birthday_list = birthday_list(); $template->assign_vars(array( 'L_WHOSBIRTHDAY_WEEK' => ($board_config['birthday_check_day']) ? sprintf((($birthday_list[1]) ? $lang['Birthday_week'] . $birthday_list[1] : $lang['Nobirthday_week']), $board_config['birthday_check_day']) : '', 'L_WHOSBIRTHDAY_TODAY' => ($birthday_list[0]) ? $lang['Birthday_today'] . $birthday_list[0] : $lang['Nobirthday_today']) ); } $db->sql_freeresult($result); } groups_color_explain('disable_viewonline.staff_explain'); if ( $board_config['cbirth'] && $userdata['cbirth'] ) { $template->assign_block_vars('disable_viewonline.birthday', array()); } if ( $board_config['cchat2'] ) { require_once($phpbb_root_path . 'chatbox_front.'.$phpEx); $template->assign_block_vars('disable_viewonline.chat', array()); if ($userdata['session_logged_in']) { $template->assign_block_vars('disable_viewonline.chat.logged_in', array()); } else { $template->assign_block_vars('disable_viewonline.chat.logged_out', array()); } $template->assign_vars(array( 'TOTAL_CHATTERS_ONLINE' => sprintf($lang['How_Many_Chatters'], $howmanychat), 'CHATTERS_LIST' => sprintf($lang['Who_Are_Chatting'], $chatters), 'L_CLICK_TO_JOIN_CHAT' => $lang['Click_to_join_chat'], 'S_JOIN_CHAT' => append_sid("chatbox_mod/chatbox.$phpEx"), 'CHATBOX_NAME' => $userdata['user_id'] . '_ChatBox', 'L_LOGIN_TO_JOIN_CHAT' => $lang['Login_to_join_chat']) ); } if ( $board_config['staff_enable'] ) { $template->assign_block_vars('disable_viewonline.staff', array()); $template->assign_vars(array( 'L_STAFF' => $lang['Staff'], 'U_STAFF' => append_sid("staff.$phpEx")) ); } if ( $board_config['warnings_enable'] ) { $template->assign_block_vars('disable_viewonline.warnings', array()); $template->assign_vars(array( 'U_WARNINGS' => '' . $lang['Warnings'] . '',) ); } $template->assign_vars(array( 'TOTAL_POSTS' => sprintf($l_total_post_s, $total_posts) . ', ' . $lang['topics'] . ' ' . get_db_stat('topiccount') . '', 'TOTAL_USERS' => sprintf($l_total_user_s, $total_users), 'NEWEST_USER' => sprintf($lang['Newest_user'], '', $newest_user, ''), 'USERS_OF_THE_DAY_LIST' => ($board_config['u_o_t_d'] && $userdata['u_o_t_d']) ? sprintf($lang['Day_users'], $board_config['last_visitors_time']) . ' ' . $day_userlist : '', 'LOGGED_IN_USER_LIST' => $online_userlist, 'TOTAL_USERS_ONLINE' => $l_online_users, 'RECORD_USERS' => sprintf($lang['Record_online_users'], $board_config['record_online_users'], create_date($board_config['default_dateformat'], $board_config['record_online_date'], $board_config['board_timezone'])), 'WHOONLINE_IMG' => $images['icon_online'], 'L_WHO_IS_ONLINE' => $lang['Who_is_Online'], 'L_VIEW_DETAILED' => $lang['l_whoisonline']) ); } // display the index include($phpbb_root_path . 'includes/functions_hierarchy.'.$phpEx); $display = display_index($viewcatkey); if (!$display) { message_die(GENERAL_MESSAGE, $lang['No_forums']); } if ($board_config['board_msg_enable'] == '1') { $template->assign_block_vars('switch_enable_board_msg_index', array()); } // // Generate the page // $template->pparse('body'); include($phpbb_root_path . 'includes/page_tail.'.$phpEx); ? >
 
 
     
damian 
Rispect


Wiek: 39
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 1944
Skąd: inąd
Wysłany: 2009-04-21, 21:31   

i tak jest nieźle
forum nie dziala chyba ze 3 dni, a nikt nie placze i nie lamentuje z tego powodu jakos pff
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Akagahara style created by Nash modified v0.8 by warna

Darmowe forum, fora
Strona wygenerowana w 1,24 sekundy. Zapytań do SQL: 13