niebieskakraina.laa.pl Strona Główna
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj  Album  Download
Galeria

Poprzedni temat :: Następny temat
Nie Cierpie METALU!
Autor Wiadomość
MEEF 
Deejay



Wiek: 36
Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 127
Skąd: Karniewo/London
Wysłany: 2008-11-15, 14:47   Nie Cierpie METALU!

Kto się podpisze? 8-)
 
     
REKLAMA 
vel Buby


Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 1496
Wysłany: 2008-11-15, 14:55   

_________________

 
     
Kuba 
Vip
vel Buby



Wiek: 37
Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 1496
Skąd: E-50
Wysłany: 2008-11-15, 14:55   

ja, zdecydowanie nie cierpie metalu

z tym ze nie napisze że jest to słaba muzyka bo jednak robią to ludzie, którzy mają troche pojęcia o grze na instrumentach, nutach itp itd :]
ja nie cierpie ale wiele osób tego słucha, i ok (chociaż przyjaciół metali nie mam)

słabą muzyką to jest Disco Polo bo tam w każdym zespole muzykami są keyboardy Yamaha, Casio i inne :]
_________________

 
 
     
kaaarunia 
Rispect
:]


Wiek: 35
Dołączyła: 26 Maj 2008
Posty: 129
Wysłany: 2008-11-15, 15:03   

ja powiem że ...

słuchałam metalu, rocka, punk rocka, i wszystkiego innego co wprawiało < i nadal niektóre piosenki wprawiają > w osłupienie :) i co jakoś tego po mnie nie było widać :)

zdecydowanie nadal lubię sobie posłuchać mocniejszego brzmienia .... i tyle o :D

i powiem więcej że bardzo dobrze że powróciło Strashydło do Ciechanowa bo bardzo dobrze się w tym roku na nim bawiłam :)
_________________
Pamiętaj mnie bo nie będzie nas drugi raz!
 
     
Weasel 
Rispect
ELISSS kurde

Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 498
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-11-15, 18:26   

JA JA JA!!!!!!!!! A fe :/ :/ :/
_________________

 
     
Narcyz 
Rispect


Wiek: 37
Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 134
Skąd: Stolica
Wysłany: 2008-11-15, 18:40   

jak dla mnie tez odpada, chociaz kiedys linkin park sluchalem :P
_________________
Bżżżżżżt
 
 
     
MEEF 
Deejay



Wiek: 36
Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 127
Skąd: Karniewo/London
Wysłany: 2008-11-15, 18:57   

Linkinów to i ja słuchałem.. ale to co oni grają to raczej jest Rock. Niektóre kawąłki rockowe sa spoko.
Ale metalowcom.. długim włosowcom.. malującym oczy typu MANSON stanowczo mówmy NIE! :kropa: :cisza: :P
 
     
Emi 
Rispect


Wiek: 37
Dołączyła: 27 Maj 2008
Posty: 195
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-11-15, 20:11   

Nie rozumiem w ogóle założenia tego tematu :P Przejawia w pewien sposób ograniczoność niektórych umysłów :] Bez urazy oczywiście lol Chciałam tylko zaznaczyć, że jak zobaczyłam tytuł tego tematu i pierwszy post, który tak naprawdę jest bez sensu, poczułam, że to bardzo dyskryminujące... Matt jakbyś się poczuł, jakby ktoś założył taki temat odnośnie muzyki, której Ty słuchasz? :P

Ja słucham metalu i co mi zrobicie? haha Widać po mnie? :P :rotfl:


Linkin Park to właściwie nu-metal, taka fajna odmiana metalu, której najchętniej słucham :]


Kiedyś słuchałam tylko metalu, rocka, punka itp. Dopiero potem odnalazłam się w muzyce elektronicznej, ale do metalu czy też rocka często wracam :]


Można nie lubić różnych rodzajów muzyki, ale czy to powód, żeby odrazu zakładać taki temat? Czemu nie założyć też tematu np. "Nie lubię Jazzu, kto się podpisze?" :dobani:
_________________

 
 
     
kaaarunia 
Rispect
:]


Wiek: 35
Dołączyła: 26 Maj 2008
Posty: 129
Wysłany: 2008-11-15, 21:30   

Emi napisał/a:
Chciałam tylko zaznaczyć, że jak zobaczyłam tytuł tego tematu i pierwszy post, który tak naprawdę jest bez sensu, poczułam, że to bardzo dyskryminujące...


pięknie napisane :P


Linkin Park jak Emi wspomniała to nu-metal bardzo fajnie komponowali się z Jay'em Z

Matt bardzo dobrze ze wspomniałeś o Mansonie bo jego akurat najczęściej słuchałam :D i do niego najczęściej wracam :)



Emi napisał/a:
Można nie lubić różnych rodzajów muzyki, ale czy to powód, żeby odrazu zakładać taki temat? Czemu nie założyć też tematu np. "Nie lubię Jazzu, kto się podpisze?" :dobani:

ja całą sobą się podpiszę :)


tak w ogóle to dla mnie muzyka musi coś sobą reprezentować... musi przemawiać do mnie każda nuta każdy dźwięk i jeśli odnajduję to w różnych rodzajach muzyki to oznacza to tylko że nie jestem ograniczona do jednego gatunku :]
_________________
Pamiętaj mnie bo nie będzie nas drugi raz!
 
     
Maja
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-15, 21:53   

ja osobiscie nie lubie drewna :P haha
 
     
Boguś 
Rispect


Wiek: 39
Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 194
Skąd: ŁWC/WWA
Wysłany: 2008-11-15, 22:27   

Takich wyszarpancow jak w lowiczu czesto na juwenaliach graja to nie trawie.. Trzesa glowami [klasyczny sposob wytepiania wszy :D ] i jakies dziwne niezrozumiale teksty takie zwykle darcie ryja łaaaaaaaaaaaaaaaa dababa fuck! i hate ! łaaaaaaaaaaaaaaaa czegos takiego nigdy nie pojme i nigdy sie do tego nie przekonam.
_________________

 
     
MEEF 
Deejay



Wiek: 36
Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 127
Skąd: Karniewo/London
Wysłany: 2008-11-15, 22:34   

Temat założyłem a żeby wywołać dyskusje na temat różnych rodzajów muzyki.. emocje będą skrajne ale dzięki temu będzie o czym dyskutowac. Chodzi mi o tych najbardziej zjechanych typu MANSON własnie..
Jak inni ludzie mówia o tych którzy chodzą do klubów że każdy to ćpun i wixiarz, i kompletny tępy łep który nie zauwaza ze muzyka klubowa składa się z 4 dzwięków? Taka opinnie od jednej osoby metalowej że tak powiem, usłyszałem i postanowiłem poddać pod debate na naszym forum.
 
     
Maja
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-16, 09:06   

tez mi sie tak wlasnie wydaje ...zwyczajny temat...to co ma juz zakladac temarty typu zupa czy dupa? ja nie widze w nim nic obrazliwego

ja generalnie nie mam nic do ludzi sluchajacych metalu czy takich brzmien dla mnie to jednak sa takie mozgojeby mimo wszystko , wytarte spodnie dlugie wlochy i koszule iron maiden fuuuj, nie trawie rowniez, chociaz szczerze powiem bardzo ale to bardzo podoba mi sie jeden kawalek
mianowicie Iron Maiden- dont look to the yes of the stranger

ale ja za to nienawidze jednego rodzjau muzyki! Nienawidze Jazzu! jest strasznie nudny!
natomiast co do innych rodzajow muzyki kocham ale to calym sercem nasza polska muzyke: kocham Edyte Bartosiewicz, De mono , Come, Dzem, Myslovitz, Anne Marie Jopek no a najbardziej to juz chyba Lukasza Zagrobelnego :D , ponadto bardzo lubie tez muzyke klasyczna, u nas w domu rzadko slucha sie muzyki klubowej mimo wszystko :) no i oczywiscie niezapomniane lata 70 80 90 :) calym sercem !

a disco polo? Tak ale tylko z Borucowa i Elizka :D :*

zreszta tak naprawde kazda muzyka jest piekna a od muzyki piekniejsza jest tylko cisza...
 
     
Nocny68.5 
Rispect
BAKUgan :D

Wiek: 34
Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 465
Skąd: Torino
Wysłany: 2008-11-16, 12:44   

ja tyz. łochyda
 
 
     
Marlon 
Deejay
O


Wiek: 25
Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 494
Skąd: inąd
Wysłany: 2008-11-16, 12:51   

metale - pierwiastki chemiczne charakteryzujące się obecnością w sieci krystalicznej elektronów swobodnych (niezwiązanych)
 
     
Radek. 
Rispect


Wiek: 114
Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 427
Wysłany: 2008-11-16, 12:54   

dobry metal nie jest zły, dobra zła jest tylko polówa
_________________
.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Akagahara style created by Nash modified v0.8 by warna

Darmowe forum, fora
Strona wygenerowana w 2,63 sekund. Zapytań do SQL: 13