niebieskakraina.laa.pl Strona Główna
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj  Album  Download
Galeria

Poprzedni temat :: Następny temat
11.12.2010 10 urodziny ftb
Autor Wiadomość
pedro 
Vip



Wiek: 37
Dołączył: 02 Sty 2009
Posty: 540
Skąd: Łowicz
Wysłany: 2010-10-13, 17:53   11.12.2010 10 urodziny ftb

Panie i panowie, coraz większymi krokami zbliża się impreza, na którą wielu z Was co roku ostrzy sobie zęby (a raczej uszy i kondycję). To jeden i jedyny raz w roku, kiedy podczas jednej nocy w jednym klubie gra dziesiątka wybranych przez Was, najpopularniejszych didżejów w naszym kraju. To jedyna taka okazja, by się spotkać z nimi i z nami, redakcją FTB, wspólnie się pobawić świętując kolejne urodziny największego portalu klubowego w Polsce.

Tym razem okazja jest co najmniej podwójnie poważna – FTB.pl świętuje swoje okrągłe, dziesiąte urodziny! W związku z tym przewidziane jest wiele atrakcji, najważniejsza z nich to obietnica, że będzie tak samo dobrze jak co roku, a nawet lepiej. Na wspólne świętowanie zapraszamy jak zwykle do Leszna – tym razem nie do Relaksu, który w międzyczasie zakończył działalność, ale do klubu X-Demon.

Będzie więc nowocześnie i kolorowo: X-Demon w zgodnej opinii didżejów, którzy mieli okazję grać w tym miejscu, to jeden z najładniejszych klubów w Polsce. Świetne nagłośnienie i światła, ściany LED i plazmy z wizualizacjami, wygodne kanapy, pozytywna publika i nieodizolowany od reszty klubu parkiet, co oznacza, że nie trzeba być blisko konsolety, żeby dobrze słyszeć muzykę i świetnie się bawić.

Muzyka jak co roku będzie pierwszorzędna i zróżnicowana. Stali bywalcy urodzinowych imprez wiedzą, czego oczekiwać – pozostałym przypominamy: każdy z TOP 10 o swojej pozycji w ostatecznej wersji rankingu FTB.pl dowiadywać się będzie na kilka minut przed ogłoszeniem i co za tym idzie na chwilę przed swoim występem. Każdy grać będzie swoje ukochane kawałki, na co będzie miał 45 minut. Co trzy kwadranse więc wielkie emocje i zmiana muzycznego klimatu!

Zarezerwujcie sobie czas w sobotę 11 grudnia, gorąco zapraszamy do Leszna na 10. urodziny FTB.pl! Zapowiada się gorąca noc pełna muzycznych i nie tylko zwrotów akcji, jedyna impreza w roku, gdy jeden po drugim grają wszyscy didżeje z TOP 10 rankingu FTB. Będą też goście specjalni, szczegóły niebawem. 11 grudnia, klub X-Demon w Lesznie – do zobaczenia!
wiecej o klubie na stronie www.xdemon.pl

kto chetny :D
 
 
     
REKLAMA 
To ja mam supermoc!

Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 1696
Wysłany: 2010-10-13, 18:35   

_________________

 
 
     
lucas99 
Rispect
To ja mam supermoc!


Wiek: 44
Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 1696
Skąd: Raccoon City
Wysłany: 2010-10-13, 18:35   

Dzięki za info lol

PS Ze cztery lata wstecz miałem nawet chęć śmignąć do tego Relaxu na tą imprezę ale teraz powiedzmy... np: nie mam czasu? lol
_________________

 
 
     
David
Rispect


Wiek: 37
Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 1596
Skąd: ze znowu :]
Wysłany: 2010-10-13, 18:55   

lucas99 napisał/a:
nie mam czasu? lol


tego dnia obiecalem mamie ,ze pomoge jej zrobic sernik wiec odpada ;/



















lol
 
 
     
pedro 
Vip



Wiek: 37
Dołączył: 02 Sty 2009
Posty: 540
Skąd: Łowicz
Wysłany: 2010-10-13, 18:56   

lucas i tak pojedziemy :P
 
 
     
pedro 
Vip



Wiek: 37
Dołączył: 02 Sty 2009
Posty: 540
Skąd: Łowicz
Wysłany: 2010-11-18, 18:06   

Line-up:

Głowna sala:

* DJ W
* Inox
* Nitrous Oxide
* @LeX
* Neevald
* Miqro
* Fafaq
* Dave Schiemann
* V_Valdi
* Sebastian Sand
* Marcin Żyski & De:Synth
* Treck

Mała sala:

* Groove Cocktail
* Loui & Scibi & DanSax
* Jerry Deff
* Monter
* Helium
* Treck
* Westgan


i nabral ktos checi :D
 
 
     
Seba 
Rispect


Wiek: 36
Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 1206
Skąd: Łowicz
Wysłany: 2010-11-19, 02:13   

W Retro chyba akurat wtedy bedzie gral, znany z SF DJ Otwarcie Bram... wiec wicie rozumicie.
 
     
zielek 
Rispect


Wiek: 39
Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 1119
Skąd: BRX
Wysłany: 2010-11-19, 10:09   

Relax jest tylko jeden 8-)
 
     
pedro 
Vip



Wiek: 37
Dołączył: 02 Sty 2009
Posty: 540
Skąd: Łowicz
Wysłany: 2010-12-11, 08:37   

http://www.ftb.pl/news/79...rodziny-ftb.htm fotki wojtka wymiataja :D
 
 
     
Dylan 
Rispect


Wiek: 40
Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 1158
Skąd: Łowicz
Wysłany: 2010-12-12, 10:03   

miejsce 1 - Neevald
miejsce 2 - Inox
miejsce 3 - @lex
miejsce 4 - Miqro
miejsce 5 - Sebastian Sand
miejsce 6 - Fafaq
miejsce 7 - Dj W
miejsce 8 - Nitrous Oxide
miejsce 9 - V_Valdi
miejsce 10 - Dave Schiemann
_________________

 
 
     
pedro 
Vip



Wiek: 37
Dołączył: 02 Sty 2009
Posty: 540
Skąd: Łowicz
Wysłany: 2010-12-12, 11:18   

wojtek 7 hahahaha
 
 
     
maicke82 

Wiek: 82
Dołączył: 15 Gru 2009
Posty: 34
Skąd: pułnocny wschut
Wysłany: 2010-12-12, 11:44   

Nawet w takie glupie rankingi wkrada sie polityka...Bylo oczywiste ze najbardziej rozpromowani beda na czolowych miejscach...jeszcze przez kolejnych 10 lat to kolko rozancowe bedzie sie zmienialo miejscami w rankingu.Na szczescie mnie to wali chociaz cisnienie potrafi podniesc.Polska scena klubowa to dno jak skur.....yn.stare wazeliniarze robiacy kase na otumanionej mlodziezy, nie wnoszacy nic nowego do muzyki...
_________________
...non commercial music...
Ostatnio zmieniony przez maicke82 2010-12-12, 14:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
damian 
Rispect


Wiek: 39
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 1944
Skąd: inąd
Wysłany: 2010-12-12, 13:58   

no stress, to jest ranking popularnosci, a nie tego, ile kto wnosi do muzyki,
Wojtek byl najlepszy to juz nikt nie mial nic do zarzucenia,
btw ja nigdy nie glosowalem i nie zamierzam
 
     
maicke82 

Wiek: 82
Dołączył: 15 Gru 2009
Posty: 34
Skąd: pułnocny wschut
Wysłany: 2010-12-12, 15:16   

....szczerze to mi sie nawet nie podobalo to jak wojtek byl wybrany num.1, choc mu palma nie odbila i chwala mu za to, to jednak wolalem jak stal troche z boku i robil swoja robote.Zeby zaisniec,zostawic jakis slad w swiecie muzyki elektronicznej, trzeba tworzyc orginalny klimat,grac muzyke w miare mozliwosci niekomercyjna,niszowa ktora trafi chocby do kilkuset osob...Nastawiac sie tylko na zyski jak ten caly ku klux klan ftb robi sie tylko syf i sprawia, ze ludzie zyjacy muzyka, przestaja odwiedzac festiwale i eventy.Fakt ze frekwencja na dobrze rozpromowanych imprezach wiele nie spadla, ale miejsce tych osob zajelo bydlo i 2 dniowi klubowicze.
_________________
...non commercial music...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Akagahara style created by Nash modified v0.8 by warna

Darmowe forum, fora
Strona wygenerowana w 0,72 sekundy. Zapytań do SQL: 14