niebieskakraina.laa.pl Strona Główna
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj  Album  Download
Galeria

Poprzedni temat :: Następny temat
04.06.200 Dj W Skyline Warszawa
Autor Wiadomość
damian 
Rispect


Wiek: 39
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 1944
Skąd: inąd
Wysłany: 2010-06-04, 20:48   

ja pier**lę, ale impreza lol
 
     
REKLAMA 
podaruj vixie słońce

Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 1224
Wysłany: 2010-06-04, 22:17   

 
     
piotrek_m 
Rispect
podaruj vixie słońce

Wiek: 40
Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 1224
Wysłany: 2010-06-04, 22:17   

damian napisał/a:
ja pier**lę, ale impreza lol


lol lol lol
_________________
miej wyjebane, a będzie Ci dane :]
 
 
     
Sebastian S
Deejay


Dołączył: 04 Cze 2010
Posty: 4
Wysłany: 2010-06-04, 23:10   

@ HARDKOR

Po pierwsze:
Impreza byla uzgodniona z poprzednim wlascicielem. W miedzy czasie nastapila zmiana keirownictwa. Nie wiem kto kogo w chuja zrobil. Nie interesuje mnie to. Z nowym wlascicielem uzgodnilismy warunki aby ta impreza sie odbyla.
Wszystko szlo zgodnie z planem. W dniu dzisiejszym odebralem telefon o godzinie 15:30, ze impreza musi byc odwolana z powodu braku pradu. Nie znam szefa osobiscie. Nie mam podstaw zeby mu nie ufac. Nie wiem czy nas oklamal. Wiec nie widze powodu, abym pisal jakies dziwne domysly na temat, dlaczego impreza jest odwolana. Napisalem to co uslyszalem, a wszystko po to, zebyscie nie stali pod klubem jak wazony.

Po drugie:
Nie wiem czemu siejesz propagande od poczatku tego tematu, ze impreza sie nie odbedzie? Moze ty sie do tego przyczynilas?

Po trzecie:
Argument, ze wiedzialem o tym, ze impreza sie nie odbedzie jest tak zenujacy, ze kazdy kto ma IQ wieksze od glonojada uznaje to za bzdure. Jaki jest sens zamawiania mailingu na cala warszawe na portalu ftb.pl za nie male pieniadze? Mailing byl zamowiony w dniu wczorajszym i polecial dzisiaj z rana...

Po czwarte:
"Witam,
z przykroscia musze poinformowac o odwolaniu imprezy z powodu wystapienia sily wyzszej jaka jest powodz. Sam klub nie ucierpial bezposrednio od wody, lecz szef poinformowl nas, ze do tej pory nie uporal sie z brakiem pradu. Z tego powodu jestesmy zmuszeni odwolac w/w impreze.

PRZEPRASZAMY!"

Przeczytaj uwaznie kilka razy i porownaj moja wypowiedz z ostanianim swoim postem...jezeli nadal nie widzisz roznicy to proponuje przypierdolic w cos z rozbiegu.
Mam wrazenie, ze jestes jedna z dotkknietych osob z bylego personelu. Rozumiem rozgoryczenie, tylko czemu atakujesz nie wlasciwe osoby?

ehhhh....obiecalem sobie, ze nie dam sie wyprowadzic z rownowagi, ale jak to ktos kiedys pieknie powiedzial: "Od kiedy uzywam internetu, zdalem sobie sprawe ilu idiotow jest na swiecie".

Pozdrawiam,
SS.
 
     
Kuba 
Vip
vel Buby



Wiek: 37
Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 1496
Skąd: E-50
Wysłany: 2010-06-04, 23:42   

od zawsze ten magnetic śmierdział mi kupą
_________________

 
 
     
*Sylwestra*
Vip
homonto



Wiek: 36
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 200
Skąd: Łowicka maniura ;p
Wysłany: 2010-06-04, 23:54   

uuuu jaki post ;] ss
_________________
Każdy nowy dzień, rodzi nowe paranoje
 
 
     
pedro 
Vip



Wiek: 37
Dołączył: 02 Sty 2009
Posty: 540
Skąd: Łowicz
Wysłany: 2010-06-05, 01:03   

teee hardkor co ty masz z tymi kropkami klawiatura ci sie popierdolila czy ci na leb bije
 
 
     
Sebastian S
Deejay


Dołączył: 04 Cze 2010
Posty: 4
Wysłany: 2010-06-05, 09:18   

8 postow na forum, wszystkie w tym temacie i wszystkie negatywnie nakrecajace. Po moim wyjasnieniu edytowalas je.
:ban:
 
     
3-eci 
Vip
czakalaka



Wiek: 44
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 202
Wysłany: 2010-06-05, 09:26   

dużo reklam nakręcania a tu kupa g..., marudzenia i tyle w tym temacie.

ŻAŁOSNE.
 
     
piotrek_m 
Rispect
podaruj vixie słońce

Wiek: 40
Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 1224
Wysłany: 2010-06-05, 09:56   

dajcie spokoj juz :] postow po imprezie ktora sie nie odbyla wiecej niz po takiej ktora sie udala :P

Sebastian dawaj jakies info gdzie w najblizsyzm czasie gracie z Wojtasem tez u nas na foro ;)
_________________
miej wyjebane, a będzie Ci dane :]
 
 
     
Sebastian S
Deejay


Dołączył: 04 Cze 2010
Posty: 4
Wysłany: 2010-06-05, 11:00   

Electrocity - to taka najgrubsza imreza ktora jest w planie. Wczesniej, 16.07 gramy na mini evencie w Karlinie. Potem cos podobnego 18.07. Pozniej gramy nad morzem 8.08. To poki co najblizsze imprezki z naszym udzialem.


Poki co zapraszam do przesluchania naszyc najnowszych produkcji:

http://soundcloud.com/double-u-1


Pzdr,
SS.
 
     
Maruda 
Rispect
sru :D

Wiek: 38
Dołączyła: 06 Sty 2009
Posty: 157
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-06-05, 11:20   

jak dobrze ze ja wczoraj o tej porze balowalam w 70tce bo by bylo na mnie hahaha

Hardkor a za przeproszeniem skad Ty sie :) urwales urwalas? masz tyle pojecia o tym klubie co ja mam o polityce...

Poinformuje Cie ze akurat do Sebka i do Wojtka nie mozesz miec cienia zastrzezen co do wczorajszej odwolanej imprezy
Sebastian jest profesjonalista za mojej kadencji w Skyline sie o tym przekonalam i zapewniam cie , iz niestety ale to oni zostali mega wychujani przez obecnego wlasciciela ( w sumie to juz nie wlasciciela) klubu skyline
nieprawda jest ze w klubie nie bylo pradu - moge wam powiedziec na 1000000000% ze zwyczajnie firma meyer po nieoplaconych fakturach zawinela sprzet z klubu i to jest powod dlaczego impreza sie nie odbyla , wlasciciel sky tonie w dlugach i w problemach , juz we wtorek bylo wiadome dla niektorych ze dostal wymowienie lokalu po nieplaconym czynszu i nie tylko ... jak ktos nie wie to niech nie pisze bzdur bo zygac sie chce a potem pretensje dostaje ja smsem chociaz nie mam z tym nic wspolnego ...
Sebastianie zapewniam cie za user hardkor nie ma nic wspolnego z klubem skyline... a juz wogole z ex personelem .
to ze impreza sie nie odbyla jest niestety wina tylko i wylacznie blazeja ktory nie oplacil czynszu , sprzetu etc - tylko do niego mozecie miec ludzie pretensje a sebka z wotjkiem to zostawcie w spokoju -i tak sebek juz raz zostal wpiepszony na mine z powodu tego klubu ...widac 2 raz tez sie tak stalo i oby nigdy wiecej-niestety sa sytuacje ktorych sie nie przewidzi

klub skyline formalnie przestal istniec az do konca sierpnia tyle w tym temacie .

ps. nie wiem o co take halo jest... tyle
_________________

 
 
     
Maruda 
Rispect
sru :D

Wiek: 38
Dołączyła: 06 Sty 2009
Posty: 157
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-06-05, 11:26   

a tak swoja droga z tego co wiem za tydz jest Wojtus w Bajce...nie ma co sie bulwersowac do plonska 34 km ..
_________________

 
 
     
Kuba 
Vip
vel Buby



Wiek: 37
Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 1496
Skąd: E-50
Wysłany: 2010-06-05, 11:36   

koniec telenoweli lol ładną sobotę mamy :)
_________________

 
 
     
David
Rispect


Wiek: 37
Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 1596
Skąd: ze znowu :]
Wysłany: 2010-06-05, 11:38   

szkoda oczu zeby czytac w ogole ten temat
Kuba napisał/a:
ładną sobotę mamy :)


najlepszy post w tym topicu lol
 
 
     
Motyl 
Vip



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 142
Skąd: Model
Wysłany: 2010-06-07, 23:14   

Jaki ruch w tym temacie :D
_________________

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Akagahara style created by Nash modified v0.8 by warna

Darmowe forum, fora
Strona wygenerowana w 2,91 sekund. Zapytań do SQL: 14