niebieskakraina.laa.pl Strona Główna
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj  Album  Download
Galeria

Poprzedni temat :: Następny temat
DEADMAU5
Autor Wiadomość
MEEF 
Deejay



Wiek: 36
Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 127
Skąd: Karniewo/London
Wysłany: 2008-11-11, 20:00   DEADMAU5

Deadmau5 to młody DJ i producent z Kanady. Trudno właściwie wspomnieć o biografii tego artysty, gdyż początek jego kariery... właśnie trwa. Mimo to jest uważany za najzdolniejszego producenta i DJa młodego pokolenia, a kolejne nagrania tylko potwierdzają jego niesamowite zdolności. Kanadyjczyk przygodę z muzyką zaczynał jako współproducent audycji radiowej „The party revolution”, dzięki której pokochali go rodacy. Współpracował w tym czasie z wieloma artystami z Kanady, jednak dopiero kooperacja z Steve Duda pozwoliła mu rozwinąć skrzydła. Wtedy właśnie pojawiły się pierwsze kawałki, które z czasem wyprowadziły label Play Digital na czołową pozycję pod względem sprzedanych płyt (między innymi poprzez singiel „Reduction”).

Również wtedy kawałki Deadmau5a zyskiwały popularność na parkietach całego świata, grane przez takich artystów, jak Pete Tong, John Acquaviva, Chris Lake, Sebastien Leger czy Nic Fanciulli.



Wszystko działo się tak szybko, że artysta z Kanady momentalnie zyskał reputację, na którą normalnie trzeba sobie zapracować w przeciągu nawet kilku lat. Trudno jest jednoznacznie określić styl muzyczny Deadmau5a. Być może dlatego, że wprowadza on w swoich produkcjach wiele innowacyjnych dźwięków, tak bardzo charakterystycznych dla niego samego, ale nie przyporządkowanych jakiemuś konkretnemu gatunkowi. Drugą, bardziej prawdopodobną przyczyną jest szeroki wachlarz zainteresowań tego młodego producenta. Wśród kawałków, które wypuścił w czasie swojej oszałamiającej kariery, były zarówno brzmienia cięższe, bardziej techniczne, jak EP-ka „Everything Is Complicated” i „Aguru”, a także nieco bardziej housowe „I Thought Inside Out”, aż po niezwykle melodyjne, progresywne „Faxing Berlin” czy „Not Exactly”. Kanadyjczyk jest również znany ze świetnych remixów, na czele z przepięknie przerobionym Hybrid – „Finished Syphony”.

Chciałbym na żywo tego kolege posłuchac, charakterystyczny bit.. na dobrym nagłosnieniu.. jak np w Blue działo by się.. :P
 
     
REKLAMA 
To ja mam supermoc!

Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 1696
Wysłany: 2008-11-11, 21:49   

_________________

 
     
lucas99 
Rispect
To ja mam supermoc!


Wiek: 44
Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 1696
Skąd: Raccoon City
Wysłany: 2008-11-11, 21:49   

Stać Go na wiele. Tym charakterystycznym szczęsnym/ nieszczęsnym bitem zatrzasnął się na dosyć długo...
_________________

 
 
     
michael cortez
Deejay


Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 46
Wysłany: 2008-11-11, 22:03   

hm powiem tak dla mnie to lipa nieslychana, kreauje sie na gwiazdorka, obraza publicznie dji pozniej na caly swiat sle przeprosiny, gwiazda jednego hitu jak dla mnie
 
     
Radek. 
Rispect


Wiek: 114
Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 427
Wysłany: 2008-11-11, 22:56   

jak wyżej
_________________
.
 
     
Marlon 
Deejay
O


Wiek: 25
Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 494
Skąd: inąd
Wysłany: 2008-11-11, 23:25   

powiem tak:

- wielki / przeogromny szacun mu za to ze sam sie wybil / sam zalozyl swoj label itp itd ... niewydawal u znanych a stal sie gwiazda (fenomen ! !) i zrobil to bardzo szybko

- minus za to ze wydaje kawalki co 2 dni i wszystkie opiera na vst mini moog
 
     
damian 
Rispect


Wiek: 39
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 1944
Skąd: inąd
Wysłany: 2008-11-11, 23:26   

ja lubię :]
 
     
Maja
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-13, 09:47   

nie wiem co w nim jest urzekajacego
dla mnie kompletnie nie :szok:
 
     
Kuba 
Vip
vel Buby



Wiek: 37
Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 1496
Skąd: E-50
Wysłany: 2008-11-15, 11:01   

zapomniałem już o nim :]
_________________

 
 
     
David
Rispect


Wiek: 37
Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 1596
Skąd: ze znowu :]
Wysłany: 2008-11-15, 11:06   

ja tak samo,zreszta nigdy za nim nie przepadalem :]
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Akagahara style created by Nash modified v0.8 by warna

Darmowe forum, fora
Strona wygenerowana w 1,84 sekundy. Zapytań do SQL: 13